Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tervezett babákra tulajdonké...

A tervezett babákra tulajdonképpen mindenki rágörcsöl egy picit nem?

Figyelt kérdés

Valamelyik kérdésnél olvastam egy választ, amivel egyetértek. Mindenki azt mondja,hogy nem szabad rágörcsölni! Ez oké, de ha tudatosan tervezitek a babát, akkor valamennyire rágörcsöltök nem? Illetve mi számít rágörcsölésnek? Hogy lehet tervezett babánál egy picit sem rágörcsölni?

köszi


2011. febr. 15. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem azt akarod, hogy az első hóban összejöjjön, hanem adsz legalább fél évet a projektnek, nem éled meg kudarcként, ha előszőr megjön. Nem olvasol rémísztgetős fórumokat, nem ezen jár az eagyad egész nap, hanem élsz, dolgozol ahogy eddig.

Lefoglalod magad a hobbiddal, vagy ami érdekel.

Stb.

Mi is vártuk, de nem volt ez különösebb téma, csak nem védekeztünk. Ha megjött, megjött..

Persze egy pár hónap után már egyre nehezebb így gondolni.

2011. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Értem,hogy mit mondasz!:)

Bár gondolom a szíve mélyén mindenki azt szeretnék,hogy elsőre összejöjjön!

2011. febr. 15. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, ne úgy akard, hogy add Uram, de most azonnal. Adj neki időt. Én pl nyáron szeretnék teherbe esni, de már elkezdtük a projektet, ha bejön bejön, ha nem akkor majd remélhetőleg nyáron bejön. Utána majd görcsölök.

Az előzőnél 11 hónap kellett, akkor rá voltam görcsölve, de nyáron nem értem rá ezzel foglalkozni, mert sok dolgom akadt, na akkor lettem terhes.

2011. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Nálunk az a "gond", hogy anyagi okok miatt idén május körül kezdhetjük el. Én szívem szerint már most neki kezdenék, mint ti, és jön, amikor jön, de a könyvelőm mondta,hogy idén semmiképpen ne szüljek meg. Szóval legszívesebben én is így csinálnám,hogy elkezdjük és jön, amikor akar, de mi van, ha véletlenül elsőre sikerül? CSak már olyan régen szeretnék,hogy májusban meg már tudom, hogy totál türelmetlen leszek!:) Ez a tipikus,na akkor már végre jöhetsz Kicsikém, akkor elsőre gyere!:))

2011. febr. 15. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért szorítok. :) Nekem is az lenne a jó, ha jövőre jönne, ezért szeretném a nyarat, de nekem azért annyira nem baj, ha hamarabb jön. Addig kezdj el E vitamint és folsavat szedni.
2011. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is neked! Jövő hónaptól már szedni fogok folsavat meg e-vitamint!

Ha véletlenül hamarabb jön, akkor írd meg!

2011. febr. 15. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!Én is így gondolom!Aki babát tervez mindenki rágörcsöl!És nem lehet nem rágörcsölni!
2011. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az, hogy "rágörcsölni". Én ki nem állhatom ezt a kifejezést. Szerintem, ha babát tervezel, teljesen normális, hogy ezzel foglalkozol, és igyekszel mindent megtenni, hohy sikerüljön. De így van ez a munkával, meg bármivel, ami éppen foglalkoztatja az embert.Ha jól akarsz teljesíteni az új munkahelyeden, és mindent meg akarsz tanulni, hogy a legjobban csináld, az miért nem rágörcsölés? Ha az esküvődet tervezed, az is ugyanez...

Ez normális, ilyen az ember, nincs vele semmi baj...egy darabig.

2011. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Köszönöm. Mindenképp jelzem, ha hamarabb jönne. :)
2011. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is utálom a rágörcsölés szót. Főleg, mert mindenki ezzel csesztet. De ha valaki úgy dönt, hogy jöhet a baba, nyilván mindent meg fog tenni a sikerért. Én nem tudom hol a határ az egészséges babára vágyás és a rágörcsölés között...
2011. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!