Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Irjatok minél többen. Már...

Irjatok minél többen. Már nagyon be vagyok sózva!?

Figyelt kérdés

11-12-re nem várom. Egy ideje már furán érzem magam. Sokat eszek, fáradékony vagyok,mindenen megsértődöm. Mensi előtt általában szokott lenni folyásom most viszont nincs. És ma olyan furcsán görcsölt egész nap a hasam, sosem éreztem még ilyet. Ebben a hónapban már nem kezdtem el szedi a fog.gátlót és most abban reménykedem, hogy elsőre összejött.(tavaly májusban abbahagytam a gyógyszert, juniban már nem jött meg:)

Holnap reggel tesztelni fogok, mert már nem birok magammal. X-epil tesztem van, ez nekem bejött nagyon. Szerintetek baba lehet a dologban? Ha halványan is, de kimutatja a teszt szerintetek holnap?


2011. máj. 9. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenk´ppen ki kell jeleznie már. én az elsö babánál 5 nappal elöbb teszteltem és erös pozitív volt.


de jelek még nem ettöl vannak, azok csak beképzelgések.

2011. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia


Én pedig 13-ra nagyon nem várom most már. Nekem semmi mensis érzésem nincs, néha émelygek, jött pár pattanás (ami mindig jelezte a mensit sajnos), egyenlőre nem pecsételek én sem. Néha mintha kicsi szúró érzésem lenne a jobb oldalon lent az alhasamnál.

Szerintem várd meg amíg késik a mensi és utána tesztelj, nehogy hiába csalódjál a túl korai tesztelés miatt és közben meg terhes vagy! Én kivárom, hogy legalább 1 napot késsen a mensi. Én a Facellével próbálkozom majd ha aktuális lesz.

2011. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is be vagyok sozva :)) Mara nem vartam, es meg nem is jelentkezik :D remelem, h ez igy marad, mi mar regota szeretnenk babat, de most valahogy maskent erzem magam. Szurkalt a hasam alja, voltak gorcseim de nem olyan, mint mensikor. Remelem van valaki odabent! Szurkolok neked is :) [ha jol ertelmezem tavaly is terhes lettel? pici babad van? v rosszul ertelmeztem :) ]
2011. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: sajnos 8hetesen elment a babám....

Ma reggel megcsináltam a tesztet és halvány pozi lett!:)

2011. máj. 10. 07:02
 5/9 anonim ***** válasza:

szia

gratula a halvány teszthez :) én hétfőre nem várom de már nagyo izgatott vagyok, viszont nem tudom hogy a reggeli hőm jó e ha 37.1 volt hüvelyben, és fehér krémes folyásom van. még hőt soha nem mértem olvasgattam róla de még mindig homály fedi előttem hogy ez most jó vagy kevés. szóval én is be vagyok sózva. semmi tünet semmi érzés. csak hogy jól vagyok.

2011. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szurkolok:) a 37,1 az teljesen jó:)
2011. máj. 10. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:

Kedves kérdező! Halkan én is Gratulálok, de azért csak halkan, mert én az erős pozinak hiszek csak (mivel engem halvány pozik átvertek sajnos), remélem tényleg babás vagy!


Sajnos én néha már rózsaszínűen beszínezem a wc papírt...szerintem ez már rosszat jelent. :( 3 napom van még a nemvártig és már el vagyok keseredve előre! :(

Igaz, a hőm az még tartja magát: 36,9. Eddig tehát nem esett le...de félek, holnapra már le fog.

2011. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha halvány ha erős az POZITÍV!!!

:D:D:D de jó neked.

2011. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19:11-es vagyok


Sajnalom a tavalyit... :(


Orulok a pozitivnak, gratula, legyen belole eros pozitiv es szep baba :)


[en sajna ma reggel negativat teszteltem :( ]

2011. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!