Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsen valaki lehetek...

Segítsen valaki lehetek terhes? Légyszi minél többen írjatok!

Figyelt kérdés
Soha életemben nem szokott késni a menstruációm de a legutóbbi 2és fél hét késéssel jött meg..tök átlagosan,semmi változás nem volt a máskori mensi között meg a mostani között csaj hogy késett.De azt mondják meg lehet érezni ha terhes az ember...és félek kimondani mert nagyon beleéltem magam hogy baba lesz de mivel megbetegedtem elkeseredtem félek kimondani hogy úgy érzem baba lesz,pedig kicsit úgy érzem.De ez lehet azért van mert beleéltem magam.Orvosnál nem voltam mert ha tényleg terhes lennék még úgysem látná...de most nagyon bizonytalan vagyok.Voltak apróbb tünetek de nem tudom mire vélni..hányinger,bizonyos ételek megkÍvánása,tőlem szokatlan módon bizonyos ételek elutasítása,fáradékonyság,érzelmileg érzékenyebb vagyok.Tudna valaki segíteni ?
2009. júl. 16. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja....azt elfelejtettem hozzátenni hogy csináltam tesztet ami negatív lett..egyszer lett halvány pozitív de utána megint negatív.azóta kedden megbetegedtem...ha elmúlik kíváncsiságból csináljak vajon mégegyet?mert éppen itt olvastam hogy vannak akiknek menstruáció is volt teszt is negatív lett és mégis terhes volt...és érezte is.
2009. júl. 16. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kicsit késett. lehet, hogy a stressz miatt. aztán az is lehet, hogy lett volna baba, csak nem maradt meg.

próbálkozzatok újra!!

2009. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyit késett és volt halvány pozi teszted sztem lehetett baba de elment. ha piros vérzésed van és legalább 3 napig tart erösen akkor az mensi, ha csak csipeg csöpög és még késett is az lehet baba amugy meg 2 teszt sem egyformán érzékeny. én a helyedben csinálnék egy tesztet ha elmulik a vérzésed, de sztem ne aggodj... irj majd mi lett.

zsu.

2009. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételből tutira kiderülne, hogy az vagy-e. Menj orvoshoz.
2009. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkit felfelé pontoztam mert mindenki hasznosat irt...olyan rossz ez a bizonytalanság...átlagos mensinek tünik..van egy tesztem mert hétvégén akartam csinálni csak közbe jött a megbetegedés..azt megcsinálom ha elmult azt hiszem..és ha negativ akkor tuti nem vagyok az...bár jo lenne:S
2009. júl. 16. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Miért írod ki tök ugyanazt a kérdést kétszer? Mások kérdése meg így még lejjebb csúszik?... :-((( Nem tisztességes, már ne is haragudj.
2009. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!