Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek babás? Akinek volt...

Lehetek babás? Akinek volt már hasonló, az segítsen!

Figyelt kérdés
Néhány napja nagyon nehéz a mellem és ha kívülről kitapíntom a méhemet, akkor az kemény mint egy kis gombóc. Eddig nem volt ilyen, de egy hete a peteérést is megéreztem. Szerintetek reménykedhetek?
2008. febr. 11. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát még akkor nagyon az elején vagy ha egy hete volt peteérésed amugy azt nem lehet érezni nem tudom te hogy csináltad:)viszont engem a terhességem alat akárhányszor vizsgál a doki azt mondja hogy a méh jó puha tehát nincs gond ugyhogy nemhiszem hogy kemény kéne legyen de azért ha vársz pár hetet türelmesen akkor biztos kiderül addig is szoritok hogy ugy legyen ahogy szeretnéd:)
2008. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia..én is kb most lehetek 3 hetes..és mivel elég husi vagyok és eddig ilyen nem volt,most amikor fekszem feszesebb lent a méhemnél..ugyhogy lehet..és nagymamim régi modszere szerint is..ha ott valami más van ahogy régen volt,akkor bármi lehet..várd meg hogy elmaradjon a menzid.
2008. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. febr. 11. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem csinálsz tesztet?Az orvosról nem is beszélve?
2008. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tesztet csak azután csinálj ahogy a menzesz elmaradt utána mert akkor jön csak ki általában jó eredmény.
2008. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mielőtt késett volna sejtettem a babót,mivel terveztük is,mert nagyon fájt a mellem,szinte alig tudtam hozzáérni!Nekem ez elég korán jelentkezett,Anyukámnak szintén ilyen tünetei voltak!De a teszt a tuti inkább utánna örülj nehogy csalódás legyen!

Szorítok Neked!!!!


Egy 38 hetes kismamma

2008. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az az erzesem Te nagyon varod mar azt a babat es folyton vizsgalgatod magad,amivel nincs is semmi gond.Mellesleg en is ezt tettem kb 6 honapig.Sajna hetente jartam dokihoz hogy sikeruljon,de meglett az eredmenye.En is ereztem mikor volt a peteeresem,ami a huvelyi uh-n be is igazolodott,sot kis gombocnak ereztem a mehem fekvo allapotban es a mellem is nagyon feszult.Szoval magamra ismerek a Te leirasod alapjan.Persze ezzel nem azt mondom,hogy eld bele magad,de szerintem igenis remenykedhetsz,en drukkolok.Sok sikert!

37 hetes kismami

2008. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már van két gyerkőcöm és nagyon szertnék már egy harmadikat...
2008. febr. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!