Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami baj van velem? Terhes...

Valami baj van velem? Terhes lehetek? Valaki segitsen

Figyelt kérdés
51. napja nincs meg a menstruáciom. Gyonge alhasi fajdalmaim vannak, etvagytalansag, hanyinger.1,5 hete csinaltam tesztet neg. Lett. Voltam orvosnal, az UH 2cm tüszöt látott. Kaptam injekciot es azt mondta ha 10 napon belul nem jon meg mennyek vissza {ma van a 6/ik napom es semmi}. Nem tudom mire gondoljak. Izgulok. Valaki segitsen
2010. dec. 8. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
felborult a hormonháztartásod, ha majd megjön reméljük után rendbejön, ha nem ki kell vizsgálni.
2010. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pedig mar kezdtem azt hinni, hogy van eselyem terhesnek lenni.de sebaj


a valaszt nagyon koszonom

2010. dec. 8. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta tesztet? Ha megint negatív akkor már tényleg nagyon valószínű, hogy nincs baba. Csinálj még egyet, az a biztos! Szurkolok!
2010. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!