Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer már voltam terhes de...

Erica17 kérdése:

Egyszer már voltam terhes de el kellett venni mert nem fejlödött a baba. Mi az esélye annak hogy mégegyszer teherbe esek is igy lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 14:16
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, ami veled történt. :-(

Nem írtad, hány hetes voltál, pedig fontos lehet.

Az, hogy mennyi az esély, attól függ, mi volt az oka.

Ha nem az elején történt, akkor lehet szervi ok is, és amíg nincs kezelve a dolog, addig nem fog sikerülni a baba. (pl a méh elváltozásai).

Ha azért nem fejlődött, mert nem volt egészséges, akkor ugyanannyi az esély, mintha nem is lett volna.

Ha valamilyen hormonprobléma miatt történt a baj, akkor sajnos valószínűleg ugyanúgy jársz. Az orvosok ilyenkor azt mondják, nem kell aggódni, ez előfordul, és legközelebb minden rendben lesz. Ha úgy érzed, hogy valami nincs nálad rendben, kérj egy teljes hormonprofilt, pajzsmirigy ellenőrzéssel együtt.

Sajnos a dokik csak a harmadik vetélés után kezdenek el vizsgálódni, mert csak így támogatja a TB. :-(

2011. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Bocs, azt hiszem, kicsit sötétre sikerült a válaszom.

Nem ijesztgetni szeretnélek, csak arra buzdítanálak, hogy ami vizsgálatot meg tudsz csináltatni, azt hajtsd ki a dokikból, hogy a lehető legjobb esélyekkel indulj neki a babának!

2011. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!8 hetes voltam.méhnyakgyulladásom volt de azota kikezeltek belöle most voltam orvosnál magánrendelésen és azt mondta hogy elmult már.fél év telt el azota és most jol vagyok nem érzem hogy probléma lehetne
2011. máj. 8. 14:15
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha már kikezeltek, akkor jó eséllyel rendben leszel. :-)

2011. máj. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!