Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csüt-re nem vártam. Eddig nem...

Csüt-re nem vártam. Eddig nem is jött. Tegnap reggel teszteltem és-volt. Van értelme pár nap múlva tesztelni mégegyszer? Ez azt jelenti, hogy nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Egy pár órája kezdtem érezni, hogy megjön és elmentem wcre és megjött, de nem ahogy szokott.Rózsaszínes és egy kicsit nyálkás, nekem ilyen nem szokott lenni. Elmentem később megint wcre és ahogy megtöröltem még mindig barnás-rózsaszínes volt és kicsit kevesebb.Viszont a hőm is leesett.
2009. jan. 25. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Én is csütörtökre nem vártam a tesztem reggel mégis - lett nekem is.Pár nap múlva csinálok mégegyett szerintem te is csinálj majd másik tesztet!Drukkolok neked!Majd írj hogy mi a helyzet
2009. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon elkezdett görcsölni a hasam és meg is jött rendesen. De talán a következő hónapban sikerül. Neked pedig szorítok nagyon, hogy sikerüljön. Majd írd meg te is! Drukkolok!!
2009. jan. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!