Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát terveztetek, majd mégis...

Babát terveztetek, majd mégis úgy döntöttetek, hogy vártok még 1-2 évet. Érdemes volt?

Figyelt kérdés
Mennyiben lettek jobbak a körülményeitek? És a kapcsolatotok? Jobban felkészültetek?
2011. máj. 5. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi vártunk! Már tavaly szerettünk volna, de munka miatt kellett egy évet várni! Szerencsénk volt, elsőre terhes lettem, most 7 hetes vagyok!

Olyan sokszor hallottam, hogy nem szabad várni,mert mi van,ha majd nem jön össze. Nem hinném,hogy ezen múlik. Van,aki 22 évesen nekiáll próbálkozni és évekig nem jön össze. Az anyagiak miatt, ha max. 1-2 évet kell várni, akkor szerintem megéri. Én pl. nyugodtabb vagyok,hogy rendezettebbek az anyagi körülményeink, mint egy éve!

2011. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mi ugyan nem szándékosan vártuk, csak nem jön.

Nekünk nem lettek jobbak az anyagi körülményeink, sőt! :-(

Lassan eljutunk oda, hogy talán nem is tudnánk vállalni. Ha akkor rögtön sikerült volna, amikor eldöntöttük, már rég túl lennénk a nehezén.

2011. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk ahogy az előző is írta. :(
2011. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!