Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények Dr. Maczó Norbertrő...

Vélemények Dr. Maczó Norbertről és Dr. Boros Zoltánról? Békéscsabáról

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 11:00
1 2
 11/19 anonim válasza:

Miért kérdezte meg szerinted a betegtől?

Nem értem...

2010. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Húha, látom elszabadultak az indulatok.

SAJÁT véleményem a következő: Maczónál szültem 5hónappal ezelőtt.Nagyon rendes,lelkiismeretes,nem pénzéhes,segítőkész,nincsenek hangulatváltozásai,nyugodt ember.Boros főorvost hagytam ott miatta!!!Boros terhességem elején úgy látta,hogy nem él a magzat!!!Ahhoz képest 3565grammal született és 53cm.Mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia,hogy NEKI ki a jó orvos.Ha Boros nem hibázik ekkorát akkor hozzájárnék, mert nekem Őt ajánlották azt mondták Ő a legjobb.Ezzel a döntéssel nekem nem úgy tűnt.Igaz, hogy Maczó fiatal,de ennek ellenére szerintem kellő tapasztalattal rendelkezik,nincs elszállva magától.

Ettől függetlenül a többi orvos is jó, nem szabad senkit sem lenézni hiszen mindegyik tanult eleget ahhoz, hogy megkapja a diplomáját függetlenül attól, hogy hol szerezte!!!!

2010. jan. 18. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:
TE tényleg csak kötözködni jöttél ide. Senki nem írt semmit a dokikról, csak leírták a véleményüket az orvosokról,ahogy már írtam mindenki más-más miatt bízik meg a választott doktorában. Ahogy én is Maczóban. Ezzel nem írtam mást a többiről, hogy rosszak, vagy ahogy te írtad F.-ek lennének. Ezt már te harcoltad ki magadnak, bocs de nem igazán értem a felháborodásod, talán nem szabad, hogy meglegyen mindenkinek a saját véleménye???????
2010. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Maczó valóban nagyon jó orvos, hiába fiatal, érti a szakmáját! Nincs elszállva az árakkal sem. Ezekből a szempontokból minden rendben van. Azonban az meglátszik rajta, hogy fiatal... kibeszéli az ismerőseinek a betegeit, és azért ez nem egy kellemes dolog, főleg ilyen intim témában:(
2010. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ez nem kor kérdése, sajnos. Emocionális szempontból kissé mentális retardáltságra utal.
2010. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én még 7 hetes vagyok és sajnos én sem tudok dönteni,de ismerősöktől már sokat hallottam.Rónáról tudom ,hogy ő az egyik legjobb uh-os ,Macóról is csak jót hallottam,viszont Szeverényit a világon senkinek sem ajánlanám SOHA.Édesanyámnak halva született a lánya Szeverényi hibájából!!!! A pénzéhességéről meg ne is beszéljünk!Barátnőmet 2 hetente hívta be csak hogy megnézze monden oké -e pedig semmi baj nem volt és persze minden alkalommal megkérte az árát.Vendégemnek meg 3 héttel előrébb hozta szülést (burkot repesztett)mert nyaralni akart menni az orvos.Pedig nyugodtan maradhatott volna a baba.Anyukám munkatársa is nagyon megbánta hogy hozzá ment mert nagy incidens volt a pénz körül még le is ugatta hogy :mi van mit képzel majd a fizetésemből fogok megélni??Mert azt hitte nem akar fizetni hisz az ajtó fele indult.Pedig csak a táskájához ment volna.SZÓVAL SOHA SENKINEK SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM AJÁNLOM SZEVERÉNYT!!!de ez csak az én és jó pár ismerősöm véleménye.
2010. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Móni20 válasza:
Az utolsó hozzászlónak irom hogy engem 1 hónappal ezelőtt mütött Szeberényi doktor úr és semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam nála. Műtét után is rendszeresen bejött 1 nap 3szor is és megnézett. Én csak jót tudok róla mondani. Neki köszönhetem hogy mostmár minden rendben van velem. Mert orosházán voltam először vizsgálaton és ott azt állitották hogy minden a legnagyobb rendben van. Engem nem hagyott nyugodni a dolog és igy mentem el Szeberényi doktor úr magánrendelésére és ő már az első vizsgálat után rájött a bajomra. Természetesen megértelek téged is, csak gondoltam leirom a saját tapasztalataimat is. Akkor jön rá mindenki hogy ki milyen orvos ha már kezeli.
2013. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Móni20 válasza:
Tudom hogy régi már a bejegyzés de attol a véleményetek gondolom nem változott.
2013. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 32 hetes kismama vagyok,októberben születik a kislányunk. A párommal békéscsabaiak vagyunk, de egy másik vidéki városban kaptunk munkát még a terhesség előtt, így oda költöztünk Mikor várandós lettem a párommal megbeszéltük hogy az lenne a legjobb ha a kislányunk Békéscsabán jöhetne világra, hiszen a családunk is ott van. Boros doktor urat a párom édesanyja kérte fel (mert személyesen is ismerte)mikor 3 hónapos voltam még csak, ő szívesen elvállalta. Aztán 26 hetesen meg akartuk beszélni a részleteket, de nyári szabadságra ment egy hónapra. Egy hónap múlva már 30 hetes voltam, szabadságot vettünk ki, hogy megbeszéljük a részleteket a magánrendelésén. Megnézte a papírjaimat (teljesen egészségesek vagyunk), beszéltünk a VIP szobáról stb. erre bejelentette, hogy ő mégse tud vállalni, mert ilyen későn ő már nem vállal szülést, de ha pont ő lesz az ügyeletes a kórházban számíthatunk a szakértelmére. Meg sem vizsgált, ezért hogy ezt elmondja elkért 5 ezret még ráadásnak. Teljesen ledöbbentünk, hogy lehet vki ennyire érzéketlen. Lehet hogy nagy tekintély, szakmailag elismert, de ez még nem jogosítja fel arra hogy beképzelt, önző legyen. Lehet hogy nem jártam hozzá magánrendelésre, de szüléskor azt pár 5 ezret hozzácsaptam volna a hálapénzhez. Aztán másoktól is hallottam hogy nem az empátiájáról híres...
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!