Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények Dr. Maczó Norbertrő...

Vélemények Dr. Maczó Norbertről és Dr. Boros Zoltánról? Békéscsabáról

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Maczó Norbertről jókat hallottam és elég olcsó is úgy tudom. Bár az egyik barátnőm a terhességét nála kezdte, de később inkább átpártolt máshoz.Másoktól viszont csak pozítívat hallottam, személyes tapasztalaton vele kapcsolatban nincs.

Boros doktorról viszont nincs jó véleményem.Nekem úgy repesztett burkot szülésnél, hogy nem voltak fájásaim és egy ujjnyi volt a méhszájam...ennek 24 órás vajúdás lett a következménye és császár.Szóval én biztos nem járnék hozzá!

Ha Békéscsabán keresel nőgyógyászt Dr. Szeberényi Zsoltot ajánlom.Ő nagyon jó!!!!

2009. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 9. 11:15
 3/19 anonim válasza:

Maczó doktor általában hangulatember, szakmailag megítélni nem tudom, mivel nem vagyok eü-s. A véleményem viszont az róla, hogy nagyon kedves és figyelmes, ha olyanja van, de még csak egy fiatal 30 év körüli orvos.


Boros doktor viszont egy szakmai tekintély. No comment. Én ezerszer is rá szavaznék minden elfogultság nélkül.

2009. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én Dr.Maczó Norbertnél szültem nem is olyan rég! Szerintem ő az egyik legjobb doki Békéscsabán, látszik,hogy nem ott tanult ahol a többi nőgyógyász. Rendes és segítőkész, szerintem egyáltalán nem hangulatember, én a 9 hónap alatt és előtte sem utánna nem találkoztam ezzel a hangulatingadozásával, ugyhogy szerintem ez nincs neki.Én őt ajánlom!!!!
2009. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Tudod, hogy a többiek hol tanultak?

Végül is, annak idején nekem is mondta, hogy ahol ő tanult, ott neki agyműtétet is megengedtek... Azt hiszem igazad lehet.

2009. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen tudom nagyjából, hogy hol tanultak hisz kórházi dolgozó vagyok és ismerem őket!
2010. jan. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Milyen szerencsés vagy, hogy ott dolgozol. Mesélnél róla, hogy ki hol tanult? És hogy miért jobb inkább Maczóhoz menni?
2010. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Maczó Norbert: Debrecenben tanult, Baukó Attila Szegeden, Ombódi Róbert is Szent Györgyiben, Róna pedig Marosvásárhelyen tanult.
2010. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
És a többi az mind "f.."? Nagy F-fel? Én nem értek hozzá... , mesélj már valamit... Miért nem jó a többi?
2010. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem ezt írtam, hogy a többi mind F!Azt sem mondtam, hogy nem jó a többi. Kiforgatod amit írtam. Azt írtam én Maczót ajánlom, nekem ő jobb. De pl.: Baukó doktorÚr is nagyon jó. Van olyan doki akit nem ajánlok igen, de annak van oka. Pl.. Ombódi doktorÚr csinált olyat, hogy bement egy másik doktórúr kismamájához és azt mondta, hogy "Maga mit keres itt? Magának minek van doktora?" És ezt nem egyszer csinálta meg :( Szóval nem kell kiforgatni azt amit írtam. Mindenkinek megvan a maga doktora akire esküszik, én Maczóra, de valaki Baukóra vagy Szeberényi doktorÚrra. Attól nem F. le a többit. És én nem is írtam ilyen szót a képernyőre szerintem csak te
2010. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!