Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki "barnázik" menstruác...

Ha valaki "barnázik" menstruáció előtt pár nappal, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Írtam már, hogy próbáljátok ki a barátcserjét, miért nem teszitek?!?! Nekünk 2 év SEMMI után bevált... Itt hordom az eredményét a hasamban...

Ne essetek neki azonnal hormonokkal a folyamatnak!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%
Milyen formában szedted a barátcserjét? Premens vagy valami más? Mert a Zafír megszűnt.
2011. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
A 20:23-as vagyok. Szedtem a barátcserjét is és az sem vált be!:(
2011. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szedtem, még volt a Zafír. valószínűleg nekem csak egy minimális (ki nem mutatható) zavar lehetett, mert egy hónap után azonnal sikerült...!!!

Az utolsó Kedves Hozzászólónak még egy tipp:

A barátnőm ugyanilyen cipőben járt, neki a sárvári termálkristály segített nőgyógyász javaslatára és a gyógyvíz Hajdúszoboszlón. Nekik is 2 hónap után összejött a baba!!!

2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Mocskok a nőgyógyászok. Az enyém kb leszarta, hogy barnázok, szerinte normális és lényegtelen, de amikor leesett neki, hogy nemiéletet élek az utána következő alkalomkor, szinte rajongó örömmel írta fel azonnal a fogamzásgátlót és már a jutalékán járt a patkány esze, mondván endokrinológiai vizsgálat után is csak ugyanezt írnák fel...

Endokrinológiára kértem beutalót eredetileg, azt meg nem adott.

2017. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Az én esetemben:


Az első együttlétemkor már jelentkezett barnás folyás. Ennek már 16 éve.

Akkor a nődokik 7 fajta fogamzásgátlót kipróbáltatott velem, hasztalan. Aztán évek múlva egy normális nőgyógyász méhszájsebet diagnosztizált. Fagyasztották rendbe jött.


Pár év múlva újra jelentkezett de akkor nem középídőben , hanem menstruáció előtt. Szedtem rá barátcserjét,jóval rosszabb lett. Szóval azzal is csak óvatosan!!!

3 laporoszkoiás vizsgálat után kiderült hgy endometriozisom van, az okozhatja. Megműtöttek, rendbe jött.


Most ismét ez a problémám. Endometriozis nincs, hormonok jók, pajzsmirigyre szedek letroxot és mégis. A dokik meg ezen a szinten felteszik a kezüket. Nem tudják mitől.

És igenis van jelentőssége!!! Főleg ha babát akar vki most vagy később.

2018. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de azért ide írom, hogy a cickafark és palástfű is sokat segít a női hormonok rendezésében.
2019. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!