Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki "barnázik" menstruác...

Ha valaki "barnázik" menstruáció előtt pár nappal, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt miért nem érti senki, hogy ha a doki nem látja indokoltnak, nem írhat fel hormont csak úgy?! Vagy ti milyen orvoshoz jártok? Nektek egyéni kérésre bármit felír?? Miért írjátok, hogy fölöslegesen hormonozzuk magunkat???

Én azért bátorkodtam válaszolni, mert én a mensim előtt 1,5 hétig barnázok, és jelentős a mennyisége. Ez nem normális. A 2-3 napig tartó pötty az nem gáz. Nem mindegy, hogy a kérdezőnek milyen van...

2011. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
83%

16:01 vagyok:

12:01-nek igaza van teljes mértékben!

2011. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok írni,hogy pár hónapja volt egy vetélésem.At azutáni első hónapban,2 napig barnáztam és menses után szintén 2 napig.A hormonjaim nem voltak még rendben.A másodiknál már minden rendben volt.Sem előtte,sem utánna nem volt barnázás!

Egyébként a kérdező kisem írta,hogy pecsételésszerűen vagy folyásszerűen barnázik-e!

2011. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet ennyi különbség orvosok között?Az enyém azonnal további vizsgálatokat rendelt el miután mondtam neki hogy barna folyásom van.Azt mondta ez nem normális biológiai folyamat ha rendben vannak a hormonok és a menstruáció is akkor nem lehet barnázni.

Ne haragudjon meg a Védőnő de neki van nőgyógyászati ismerete is???Én inkább hallgatok az orvosra ha nemgond.

2011. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%

Az a fránya fehér folyás...

Nagyon sok nőnek van "fehér" folyása. Tulajdonképpen ha nem jár viszkető érzéssel,vagy nem párosul nagyon kellemetlen szaggal, vagy nem erősen sárgás a színe akkor talán nincs is probléma. A menstruációs ciklus során - ami a menszesz első napjával indul és a következő menszesz megjövetele előtti napon fejeződik be - meghatározható milyen az állaga és színe.


Folyás főleg a ciklus második szakaszára a jellemzőbb.

Peteéréskor vagyis normál hosszúságú 28 napos ciklus esetében a 14. napon (-1,2 +1,2 nap) a folyás átlátszó, tojásfehérje szerű. Van akinél közben peteéréskor kisebb barnás maszatolás is jelentkezik, de ez kevesebb nőnél jellemző. Aztán a következő napokban sűrűsödik és sárgásfehérré válik, míg az azt követő napokban egészen sűrűvé és fehérré válik. Közvetlen a következő menstruáció előtti napon ismét áttetsző lesz, vagy esetleg eltűnik és szárazság érzés jelentkezik.


Ha szokatlan színű, vagy szokatlan állagú esetleg szokatlan szagú az már valamilyen kezelésre szoruló betegségre, fertőzésre utalhat, ekkor már érdemes sürgősen nődokihoz fordulni.

2011. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Én négy napig barnázok, de csak papíron van törléskor mensi előtt, a mensit három nap alatt lezavarom, itt olvastam sokmindent és úgy gondoltam kérek hormonvizsgálatot, a progi szintem tökéletes lett, így a doki mondta, hogy minden oké,a tsh viszont 3,60 hiába normál tartományba van, ahoz, hogy baba legyen 0.1 körülire le kell vinni ezt az értéket, előtte több vetélésem is volt.. elküldött endrokrinológiára, ott is vettek vért, néztek még több hormont, kiderült pajzsmirigyalulműködés, kaptam letroxot, következő hónaptól elmaradt a barnázás, rendesen jött meg, nem gondoltam, hogy a pajzsmirigyemnek is köze lehet a barnázáshoz pedig még is.
2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Jók a hormon eredményeim, csak egyáltalán nincs peteérésem. Azt hittem, hogy csak annak nincs akinek egyáltalán nem jön meg. Én pedig állandóan barnázok. Kb. 8-10 nap egy hónapban mikor egyáltalán nincs vércsepp a bugyimon. Ez nagyon rossz eredmény. És több mint egy éve nem jön a baba.
2011. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Húú..szegénykém...

Ezt rendbe kellene tetetned orvossal!!!Nem is csoda ,hogy nem jön a baba,ha nincs peteérésed!!!

Nem kaptál valami gyógyszert?

2011. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
64%
De kaptam clostibegitet. Viszont már szedtem 3hónappal ezelőtt is és még sem sikerült, ugy hogy most sem bízok benne. Folyton az orvost járom. Már nagyon unom és kezdem feladni. Ami nem megy azt nem kell eröltetni. Valószínű, hogy nem érdemlem meg, hogy anya legyek! :(
2011. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,dehogy is nem érdemled meg,hogy anya légy!Biztos van megoldás!!!!!!!!!!!Sose add fel!!!!
2011. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!