Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki "barnázik" menstruác...

Ha valaki "barnázik" menstruáció előtt pár nappal, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%
Hormonzavarra utal. Nem tud rögtön rendesen leválni a nyálkahártya, azért kezdődik a barnázás.
2011. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom. Én két menzi között van hogy 2-szer 2-3 napokat is barnázok. Néha szex után is. Nem tudom miért van, sosem foglalkoztam vele. Kicsit zavar, de úgy gondoltam nem életbevágó.
2011. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor jelenthet problémát, ha babát akar a nő, mert így nem fog menni. Sárgatest hormon elégtelenség egyértelmű jele. Fogamzás előtt Barátcserje kapszulát szedtem én is, az hozta rendbe, most 25 hetes vagyok... :D
2011. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy így belekérdezek a kérdésedbe kedves Kérdező! Befolyásolhatja ez a teherbe esést? Csak mert nálam is ilyen van minden menstruáció előtt. És van erre valami gyógyszer? Még egyszer bocsi. :)
2011. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Mire leírtam már jött a kérdésemre a válasz! :)
2011. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem progeszteron hiány okozza. teherbeesni tudok, csak nem maradt meg a baba. kaptam rá gyógyszert, ha pozi a teszt, ez majd pótolja a sárgatest hormont.
2011. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Ez valóban sárgatest elégtelenség. Idő előtt elkezd leválni a méhnyálkahártya, túl hamar leesik a progeszteron szint. Nekem évek óta így jön meg, rettentő zavaró :(
2011. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a dokim azt mondta, ez normális!!! Nem kell minden ilyen apróságból problémát csinálni!

Teherbe lehet esni ígyis-úgyis!

2011. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Valóban hormon problémára utal a barnázás és nehezebb lesz a teherbeesés nekem Closty-t írtak ki és ettől rendbe jöttem és a gyógynövények segítettek.
2011. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
és ha mensz utàn kezdödik a barnàzàs az mire utal?
2011. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!