Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem végre sikerült! Mi...

Azt hiszem végre sikerült! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal egy ideje próbálkozunk, és lehet, hogy összejött. 11. napja nem jött meg, a melleim érzékenyek és kicsit megduzzadtak, és a kimaradás óta olyan fájdalmaim vannak (hol gyengén, hol erősen) mintha meg akarna jönni. Ja és persze pozitív teszt. Azért írok, mert már csináltam 15-én (ekkor még nem volt kimaradás) egy pozitív tesztet el is mentem orvoshoz de nem látott terhességet. Ezért félve állítanék be megint az orvoshoz. Mi a véleményetek? Hány hetesen tudja az orvos megállapítani? Előre is köszönöm.
2011. máj. 3. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4+5 hetesen (tehát késés után 5 nappal) már 9 mm-es petezsákot látott!

Szerintem most már nálad is látnia kell!

Gratulálok!

2011. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háát.. 15-e óta már eltelt jópár nap, már biztos látni fogja, sőt, már szívhang is lesz! :) Gratulálok!
2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondtad a dokinak hogy pozitívat teszteltél?

Mert erre egy normál doki vissza hívna kb 2 hét múlva. egyrész ha terhes vagy akkor már biztosan látja, ha meg nem vagy terhes meg kellene néznie hogy a beágyazódás levált-e, mert tuti volt beágyazódás mert pozitív a teszt.


biztos hogy terhes vagy. Ha nincs semmi bajod, vagy is nem vérzel akkor már a héten is nyugodtan elmehetsz dokihoz, most már szívhangnak is lennie kell, mert kb a 6-ik hétben lehetsz. habár ha tudsz kicsit várni akkor jövöhéten menj akkor 100% hogy kell szívhangnak lenni ha fejlödött a baba.

2011. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Úgy döntöttem bejelentkezek az orvoshoz, pénteken megyek. Remélem jó hírt kapok.:)
2011. máj. 3. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt eléggé biztosra venném főleg egy pozi teszt után! Gratulálok! :))
2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyere vissza pénteken, és mondd el, hogy mi lett, jó??

Nagyon drukkolok!! :-)

2011. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Pénteken írok! :D
2011. máj. 4. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett? Izgulunk érted!
2011. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy eddig nem írtam, de egyszerűen nem volt időm leülni a géphez. Sikerült!!! 5 és fél hetes a mérete alapján. 20-án kell visszamennem és akkor már többet fogunk látni. Köszönöm, hogy írtatok.
2011. máj. 9. 09:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

És úúúgy, de úúúgy irigyellek, hogy már voltál orvosnál, én szerdán megyek, annyira várom!! :-)

Vigyázz magadra!!!

2011. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!