Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem múlik el? Nem tudok...

Miért nem múlik el? Nem tudok igy teherbe esni pedig nagyon jó lenne. Tavaly már sikerült csak elment. És azóta nem. Már teljesen kivagyok. Azt hiszem föladom.

Figyelt kérdés
Nyomásra majdnem mindig jön 1-2 csepp "tej" a mellemből.Néztünk prolaktint ami kicsit emelkedett volt szedtem Bromocriptint akkor lement de ez nem szünt meg.2 hónapja szedem a barátcserjét és mellé a Bromot 1.et este,és már örültem mert kb 1 hétig nem jött semmi.Tegnap megjött és megint van tej is.Mi lehet ez?
2009. júl. 4. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hiszem hogy tudnék segíteni,pedig nagyon szeretnék...

De egyszer beszélgettem egy szülészetis nővérrel,aki mondta,hogy ezzel mindenképp orvoshoz kell fordulni,mert a tej egy hormon miatt van,amit az agyalapi mirigy termel,és amiatt nincs baba.Sajnos nekem a barátnőm van ugyanígy.

2009. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magas a prolaktin szinted, az gatolhatja a teherbeesest, de azt irtad ezt gyogyszeres uton kezeltek, erdemes lenne azert megint egy prolaktin szintet nezni, vagy neadjisten folyamatosan ellenörizni. ha mindez es mas hormonalis ertekek is rendben vannak es meg mindig nincs baba, esetleg egy szervi kivizsgalas, ha valami ott nincs rendben, az is orvosolhato. Semmikeppen se add fel, majdnem mindenre van megoldas, ha nagyon szeretnetek a babat.
2009. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kevés Bromo adag. Nekem csak nagyon kicsit volt a prolaktinom megemelkedve, és nekem is 1-et kell szednem. Tökéletes a prolaktinom most, de folyamatosan használnom kell, mert nagyon hamar felmegy az érték, ha abbahagyja az ember.

Szerintem konzultálj az orvossal, hogy megint jön tej, és hogy nem kellene-e nagyobb adag a Bromoból.

Nekem endokrinológus állította be az adagot, és állandóan veszik a vért, hogy hogyan áll a hormonszintem.

Emiatt vetéltem el többször, és nagyon nehéz a teherbeesés emiatt.

Ez nem játék, mindenképpen beszélj a dokiddal, az az egy tabi egy nap, szerintem édeskevés...

Ne add fel, nem szabad!

2009. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat!Voltam már HSG-n és az rendben van a párom is volt vizsgálaton az is jó lett.Meg tavaly már egyszer terhes voltam de gyanitom hogy a prolaktin miatt ment el.Aztán túl vagyok egy stimuláló tüszőrepesztő inj.-s hónapon is,de semmi.Az után kezdtem el a barátcserjét és a Bromot újra és volt is egy átmeneti javulás most a mensim is végre intenzivebb.Lehet hogy tényleg emelni kéne még az adagot.
2009. júl. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!