Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ellentmondó tesztek - lehetek...

Ellentmondó tesztek - lehetek babás?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem Medi Lab-bal, és halvány, de egyértelmű csíkot mutatott, ami még ma reggel is jól látható. Viszont egy másik teszttel rá egy napra teszteltem, az nem mutatott semmit. Akkor hát most mi van? Jártatok már így? Nektek mi a tapasztalatotok?
2011. máj. 2. 07:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De az jó,hogy leírtad, így legalább más is óvatos lesz ennél a tesztnél!
2011. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvasod-e még ezt a kérdést: ma lettünk 12 hetesek. Végül csak két csík lett, de a Medi Labot messze elkerültem :)

Köszönöm, hogy szurkoltál nekünk. Te babád hogy van?

2011. aug. 11. 08:49
 23/26 anonim ***** válasza:

JAAAAAAAJ DE JÓÓÓÓ!:))))

Nagyon örülök! És minden ok? Jól vagytok?

Mi már elmúltunk 20 hetesek is. Kukija van a Tökmagnak!:) Meg már nagyokat rugdos!

Majd írj,hogy mi van veletek!

2011. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ilyen hamar válaszoltál! Az eleje nem volt problémamentes, sokáig véreztem, de nagyon vitézül küzdöttünk. Már kezdenek alábbhagyni a roszzullétek is, és gömbölyödünk lassan. Persze még nem tudni, hogy fiú vagy lány lesz (lehet, hogy nem is kérem majd hogy mondják meg, olyan izgalmas a várakozás).

Olyan sokat jelentett, amikor rám parancsoltál, hogy lányom, lesz az még két csíkos is. Óriási ereje van a szavaknak, köszönöm Neked! A kétcsikost pedig beletettük egy nagy képkeretbe, és most az van a szoba közepén családi fotóként :)

2011. aug. 11. 09:37
 25/26 anonim ***** válasza:

Látod! Mondtam én!

Mi is elraktuk a teszteket. Mind a 15-öt,amit csináltam!

Jó egészséget nektek és boldog babavárást! Ha van kedved írd meg,hogy miként alakult a sorsotok!:)

2011. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk is kisfiunk lesz (egyelőre úgy tűnik). Ti hogy vagytok? Mikor érkezik?
2011. okt. 2. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!