Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ellentmondó tesztek - lehetek...

Ellentmondó tesztek - lehetek babás?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem Medi Lab-bal, és halvány, de egyértelmű csíkot mutatott, ami még ma reggel is jól látható. Viszont egy másik teszttel rá egy napra teszteltem, az nem mutatott semmit. Akkor hát most mi van? Jártatok már így? Nektek mi a tapasztalatotok?
2011. máj. 2. 07:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Így még nem jártam.A kérdést csak egy harmadik teszt döntheti el.Sok sikert!
2011. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetni akarlak, de a Medi Lab-ról hallottam eddig a legrosszabbat. Barátnőmnek is lett második csíkja, de mint kiderült száradási volt!

DE! Ez nem jelenti azt ,hogy nem vagy babás. Reggel csináltad mindkettőt? Nem minden teszt mutatja ugyanúgy, még ha ugyanolyan erősségűek is. Nekem pl. a Gabriel volt tök halvány, amikor már másik kettőn egyértelműen látható volt!

2011. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
medi-lab tesztet csináltam én is és jóllátható csíkom lett 2szer is.clearblu teszt is pozi lett.a többi halvány pozi,de megjött:(úgyhogy nem tudom.másféle tesztel próbálkozz.mióta késik?
2011. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak a Medi Lab-on látszik csík, a tegnapi teljesen tiszta, de halvány, ma napközben teszteltem, az nagyon halvány, de ott van. Másik teszt hófehér :(. Nem tudom pontosan, mikor kellene megjönnie, pont 30 napja volt meg utoljára, előtte 45-re érkezett fogamzásgátló abbahagyása után.
2011. máj. 2. 09:09
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, lányok! Ellenőriztem másféle teszttel is. A Celarblue és az X-epil is negatív lett. Sajnos csatlakoznom kell a Medi Lab fikázók táborához. :(
2011. máj. 2. 16:15
 6/26 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Reggeli pisiből tessék csinálni!
2011. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Rendben, Mami! :)))
2011. máj. 2. 16:41
 8/26 anonim ***** válasza:

Na, így már más, Lányom!:))

Holnap reggel ott fog virítani a 2. csík! Értve?:))

2011. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha megjelenik végre az a kis elvetemült második csík, megírom Neked :)
2011. máj. 2. 16:43
 10/26 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem. Semmi csík, csak szép hófehér teszt-zóna... Úgy tűnik, tényleg becsapott.
2011. máj. 3. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!