Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ellentmondó tesztek - lehetek...

Ellentmondó tesztek - lehetek babás?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem Medi Lab-bal, és halvány, de egyértelmű csíkot mutatott, ami még ma reggel is jól látható. Viszont egy másik teszttel rá egy napra teszteltem, az nem mutatott semmit. Akkor hát most mi van? Jártatok már így? Nektek mi a tapasztalatotok?
2011. máj. 2. 07:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(

Egyébként tényleg nem értem,hogy miért nem vonják ki ezt a tesztet a forgalomból. Én még jót komolyan nem hallottam róla. Nekem két barátnőmet is átverte.

Nekem az x-epil, meg a Lily vált be. Most pl. már nemvárt előtt jóval mutatták,hogy megjött a gólya!:)

Azért ne add fel! Tudod, új hónap, új lehetőség!

Mióta próbálkoztok?

2011. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Még nem régóta, februárban adtunk zöld lámpát a babánknak. Igazából a jelenlegi párommal szinte az első perctől szeretnénk. Attól van bennem a nagy vágyakozás, hogy én már olyan nyolc éve szeretnék babát, de a régi párom kategorikusan elzárkózott az ügytől. Én marha meg szerelemből vártam arra, hogy hátha meggondolja magát. Jó nagyot tévedtem.

Most meg, hogy az új párom is annyire őszintén szeretné, kitört belőlem a nyolc év alatt benyelt vágyakozás, és rettentően várom, hogy kicsink lehessen. De igyekszem tanulni a türelmet (ha több volna, mint egy marék lepkének, már boldog lennék), mert látom, hogy olyan sok kőkeményen kitartó leendő anyuka van, akik végül megkapják az ajándékot az élettől.

2011. máj. 3. 08:19
 13/26 anonim ***** válasza:

A türelem nehéz dolog. Én rettentően az vagyok! Nem is tudom mi lett volna, ha nem elsőre jön össze! Ráadásul én nagyon elkeseredős típus is vagyok!

De még tényleg nem olyan sok az idő, amióta próbálkoztok. Nemsokára össze fog az jönni! Legalább már megtaláltad azt az embert, akinek érdemes!:)

Próbálsz esetleg valami módszert? Hőmérőzés, ovuteszt?

2011. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

De jó, hogy türelmes vagy :). Mire gondoltál, mikor csak vártad-vártad? Nektek mikorra érett meg a kis gyümölcs, mennyit vártatok?

Babavitamint szedek (bár most csak kétnaponta, mert a vasszöget is megettem volna már a B vitaminoktól :)), mensi után cickafark és palástfű teát iszom. Meg naponta, kétnaponta összebújunk, ahogy jól esik.

Hőmérőzni, ovutesztelni, ilyesmit nemigen szeretnék, mert már így is nagyon rákattantam, meg is döbbenek rajta néha, hogy mennyire beszűkülök a témára. Meg, ami ezektől visszatart, az az, hogy hacsak nem muszáj, nem szeretném egy kétszemélyes laborrá változtatni az életemet. Ez nem leszólás, tudom, hogy van olyan helyzet, amikor nincs más megoldás, csak, amíg van esélye, hogy spontán összejöjjön, addig más rásegítést nem szeretnék. Te használtál valami "praktikát"?

2011. máj. 3. 08:56
 15/26 anonim ***** válasza:

Ja, rosszul írtam! Iszonyú türelmetlen ember vagyok!:)

Tudom,hogy ritkaság már sajnos, de nekünk most az első hónapban összejött! De ez egy csoda!

Praktikát nem használtam. 2-3 naponta együtt voltunk, ahogy eddig is, csak most már nem szakítottuk meg. Nehezen hittem el, amikor pozi lett a teszt. Tényleg nem gondoltam, hogy első hónapban sikerül! Remélem minden rendben lesz!

Ja, hogy lásd milyen türelmetlen vagyok! Már megrendeltem az ovutesztet a következő hónapra!:) Meg is jött, gondoltam kipróbálom. Csak poénból. Erősebb lett a tesztcsík. Csináltam egy terhességit és pozi lett! Így most odaajándékoztam a barátnőmnek, nekik két éve nem jön a baba!

2011. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, neked nemrég kopogtatott a gólya? :))
2011. máj. 3. 16:49
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen!:)
2011. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
De jóóó neked! :) Köszönöm, hogy így foglalkozol az én kis nyűgömmel, mikor neked egész más az élethelyzeted. Néha boldogságunkban megfeledkezünk másokról, és ezt Te nem teszed. Kívánom, hogy ezt vissza is kapd másoktól. Írok majd, hogy mizujs, mert a helyzet változatlan...
2011. máj. 4. 07:11
 19/26 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy! De miért ne foglalkoznék mással? Bátorítani kell a csajokat,hogy igenis higgyék el,hogy náluk is kopogtatni fog a gólya!:))

Nálad is fog, nyugi! Ha bármi van, szívesen veszem, ha leírod!

2011. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szívesen szoktam olvasni, hogyha mások is visszajeleznek, ezért leírom: hiába jelzett a Medi Lab pozitívat, nem voltam terhes egy percig sem.
2011. máj. 23. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!