Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja szültem császárral...

3 hónapja szültem császárral és a teszt szerint megint terhes vagyok. Vajon mennyi az esélye, hogy egészséges lesz a pici?

Figyelt kérdés
Orvoshoz jövő héten megyek, de szeretném, ha írnának olyanok, akik már jártak hasonló cipőben.
2011. ápr. 30. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

bocsi,hogy belekérdezek ,de hogyan védekeztetek,hogy mégis terhes lettél?(nagyon parázok egy újabb terhességtől hamar)

Egyébként nekem a dokim a lelkemre kötötte,hogy minimum 1 évet várjak az újabb terhességgel a hegszétválás veszélye miatt...

2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mintha anyukám írta volna. Öcsém és köztem 1 év és 5 nap van. Hát mit mondjak. Makk egészséges, törekvő, mindene meglett az életben amit önerőből ért el. 32 éves már.Imádom. Gratulálok hozzá.
2011. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem mindenféle képen menj orvoshoz,és majd ő megmondja,hogy mi legyen.Lehet nem is vagy terhes.

Kitartás!!!!

2011. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán szoptathatsz tovább, bár minden orvos azt fogja javasolni, hogy hagyd abba.3 gyerkőcöm van, a két kisebbet a következő terhességem 6. hónapjáig szoptattam, időre, a kiírt idő előtt 2 nappal, 4 kilóhoz közeli, egészséges babaként születtek. Most a 4. babát várjuk és még szopizik a 1,5 évesem. Szóval szerintem ettől ne tarts. A császáros heg más kérdés, de ebben is nagy eltérések lehetnek. Barátnőmnél 1,5 év van a két tesó között, és normál úton született a kisebbik.
2011. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia. tegnap 12:31-es vagyok.

Igen szoptatok még, bár az orvosom valóban a szoptatás elhagyását javasolta. Uganankkor más orvos pedig nem.

De azt is el kell mondanom,hogy egy olyan középutat választottam, hogy már csak 2szer szoptatok naponta (délután és hajnalban) de nem azért mert bármiféle görcsöt vagy vérzést tapasztaltam, hanem mert borzasztó megterhelőnek érzem a terhességet és a napi hat-hét szoptatást.

Így a többit tápszerrel váltottam ki, illetve mivel ekkor (amikor kiderült a terhesség) 5 hós volt a babám, elkezdtük a kóstolást (gyümölcsöt)

Azt még nem vettem észre, hogy nem ízlene neki az anyatej, csak annyi volt, hogy éjjel elkzdett 2-3 szor ébredni (előtte max. 1 szer, hajnalban) és így már teljesen hulla voltam.

2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor mész orvoshoz, majd írd meg, mi lett az eredmény, és mit tanácsolt. Ne aggódj. Én most már egy kicsit nyugodtabb vagyok, bár tartok persze a dologtól.
2011. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!