Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy legyen peteérésem? Valami természetes gyógymód? Tea?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a cickafarkfű tea segíti a peteérést.
2009. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem nem volt pém szedtem a clostyt attól meg lett 8mm ami szinte semmi olyan pici tehát az sem segített , 2 hónapja iszom a cickafark, palástfű, málnalevél teákat minden nap hol ezt hol azt, és ebben a hónapban lett 4 érett tüszőm , nekem bejött , és remélem a babiban is segíteni fog.

Honnan tudod hogy tuti nincs péd?

2009. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teáktól sajnos nem lett peteérésem. Az agyalapi mirigy működésére segítettek rá (+ peteérés serkentő), progeszteron stb. Az ok a lényeg, hogy miért nincs. Akkor pedig nem biztos, hogy a természet segít.
2009. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak. Orovshoz mentünk, kivizsgálásra, hogy miért nincs még babókánk 10 hónapja? és hüvelyi uh-n látta. majd kell menni vérévételre, és valószínű kapok vmi serkentő gyógyszert is, csak félek a hormontartalmától és a mellékhatásaitól. Ezért gondoltam kipróbálok vmi természetesebbet addig.
2009. márc. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!