Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek cisztája van, milyen a...

Akinek cisztája van, milyen a folyása?

Figyelt kérdés
"Ciklusom" 12. napján tartok már, és nekem eddig csakis kizárólag átlátszó vizes a folyásom (pedig szokott változni ez, de most végig ilyen). Gyanakszom cisztára, de terhes is lehetek, mert volt 2 halvány pozitív tesztem.
2011. ápr. 25. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha volt 2 pozitív teszted, akkor irány a doki! Folyás alapján nem lehet belőni, hogy kinek van cisztája vagy ki terhes. Csinálj még egy tesztet, ha erősebb, akkor már éppen ideje, hogy orvos is megerősítese a terhességet.
2011. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem erősödött a teszt, igaz most reggel másfajtával csináltam (x-epil).

Még délután megpróbálok egyet tesztelni, egy olyannal, mint amit 1 hete csináltam és halvány pozi lett.

Ha negatív lesz, vagy nem erősödik, akkor mi van?

Akkor elment a baba? Vagy átvert 2 fajta teszt is?

2011. ápr. 26. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha negatív lesz, átverhetett a teszt is. Ha baba volt és elment volna, azt észrevetted volna. Kíváncsi vagyok a délutáni tesztedre, majd írd meg légy szíves. Az X-Epil nem valami jó teszt, egyetlen előnye az ára.
2011. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Teszteltem ma délután is. One Minute a teszt neve:

Először szinte nem láttam egyáltalán a 2. csíkot rajta, de később már látható lett: halvány nagyon, de látszik.

Én komolyan mondom nem értem ezt az egészet, én úgy vagyok vele, nem tesztelek többet és várakozó állásponton leszek.

A teszt nem erősödik, közben vannak furcsaságok: pl. most szúró érzetem van jobb oldalt egy pontban, kb. a hasam környékén, tehát nem a petefészeknél érzem. A mellbimbóim olyanok, mintha meg lennének repedezve és néha körülötte kis dudorkák jelennek meg és fehér a bimbó legközepe...

Nem értem, mindegy.

2011. ápr. 26. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper! A pozitív az pozitív! Irány a doki.
2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem, igazad van.

Nem tudom mikor menjek dokihoz. Most a héten csütörtökön, vagy inkább a jövőhéten csütörtökön?

2011. ápr. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!