Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érzett, akinek cisztája...

Ki mit érzett, akinek cisztája volt?

Figyelt kérdés

56. napon vagyok, tesztek negatívak, és olyan érzés van a méhemben, mint amikor babás voltam. Félek, terhes vagyok.


Szerdán este megyek dokihoz, de addigis érdekelnének a tapasztalataitok. Köszi


2011. máj. 29. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem össze-vissza jött meg...semmit nem éreztem,semmi tünetem nem volt-a dokim azt mondta,lehetnek terhességi tünetek is,mellfájás,stb..-majd lassan kezdett fájni a petefészkemnél-tudtam,hogy nem vagyok terhes.Nem nagyon szeretek orvoshoz menni-"majd elmúlik..." :S de "szerencsére" csak fájt,sőt,már szorított a nadrágom,ha be volt gombolva.Ami nem is csoda,mert 8!!!cm-es cisztám volt. :( Nagyon beparáztam,de kaptam gyógyszert és eltűnt! :)

Ne aggódj,Szerdán megtudod,lehet,nem is ciszta.Addig ne idegeskedj!Minden jót!

2011. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2011. máj. 29. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy írhattam el így?! Azt akartam írni, hogy félek, cisztám van! De béna vagyok!!! Bocs!
2011. máj. 29. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én kivizsgálsokra jártam mert mindaíg is rendszertelen volt a menzim és volt egy uh ehyszer és ott nem találtak semmit majd kövi hónapban megint volt egy uh ott pedig találtak egy 3cm es cisztát.de én nem éreztem semmit,nem is kaptam rá semmit mert azt mondták az nem nagy...

és egyszer mikor párommal szeretkeztünk észre vettem hogy ki durrant.nekem nem volt semmi tünetem rá nem vettem észre de azért mikor meg tudtam ideges voltam miatta de szerencsére ki durrant és el tünt magától!

2011. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-6-éve van policisztás ovárium szindrómám van rálátásom a témára.Nekem a pocakomban olyan nehéz érzés van amikor ciszták vannak néha szurkál és felpuffad mintha lenne benne valami/akár baba...amikor állapotos lettem a pici lánykámmal az volt a nehéz ügy mert baba is volt a pocakomban meg ciszta is,ami később felszívódott.
2011. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!