Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas az alaphőm? Nézzétek...

Magas az alaphőm? Nézzétek meg a görbém!

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 5. 16:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Megjött:((( Már nem tudom mivel kéne még probálkoznunk
2009. márc. 9. 14:02
 12/22 A kérdező kommentje:
Most azt probáljuk majd hogy a 14-edik nap elött kb 4-5 napig nem sexelünk,aztán majd pont a peteérés napján.Csak félek nehogy lekéssük.Az lh tesztem pont mindig a 14-edik napomon pozitiv.Ha akkor leszünk együtt az jo lesz?
2009. márc. 9. 14:11
 13/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó pozitív napodon és az első negatív napon van a peteérésed!!!Szerintem ,ha 2 naponkéntire beálltok az jó!!

De,ha pozi lesz az Lh akkor onnantól mindennap 1x sexeljetek azért!És még az első nega napon is legyen sex!

Drukkolok nektek!:)

2009. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi.Aranyos vagy:) Akkor a pozi lh teszt után minden nap együttleszünk.Remélem az jo lesz ha elötte 4-5 napot kihagyunk.Nekem mindig a 14-edik napomon van pozi,aznap van tojásfehérjém is meg fáj a hasam is.Nekem a tojásfehérje az olyan hogy egyszerre sok kijön,nyúlós átlátszó..vagy ez a nyákdugó?Ezután még mikor lesz a tüszőrepedés?Köszi
2009. márc. 9. 14:38
 15/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó pozi nap utáni első nega napon van a tüszőrepedés!

A hődnek ezután kell emelkednie!

Szerencsés vagy,hogy ilyen egyérteműen látszik,hogy mikor van pé-d!

Biztosan hamar összejön a baba nektek!

Mi is azon vagyunk már több mint 1 éve!Nekünk a kistesó nem akar jönni!

2009. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hiába érzem a pé-t ha már 8 honapja nem jön össze:( sajnálom hogy nektek se,az elsőhöz meg gratulálok.Holnap megyek vérvételre,a háziorvosom irt beutalot mert a nőgyógyászom az csak pár honap múlva,ha letelik az 1 év.Szerinted mit vizsgálnak?A hormont nem,mert azt csak nődoki kérheti.Te voltál már vizsgálaton?
2009. márc. 9. 17:25
 17/22 anonim ***** válasza:

3.napi és 21.napi hormonokat néztek nekem!

Volt Laparoszkópiám is január közepén.Már szedtem clostit is.Én nagyon cisztásodom!

Neked,ha rendben a pé-d,akkor azt kellene megnézetned,hogy átjárható vagy-e.Meg a párod spermája rendben van-e.Mert,ha nem akkor hiába is próbálkoztok!

Meg hogy nem-e termelsz ellen anyagot ellene!

2009. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia!Sajna nekem hormonokat nem néztek,majd csak kb 2 honap mulva.És nektek mit mondanak miért nem jön össze?
2009. márc. 10. 15:17
 19/22 A kérdező kommentje:
Jaj bocs látom irtad hogy cisztásodsz,és az mitől alakul ki?
2009. márc. 10. 15:18
 20/22 A kérdező kommentje:
Irod hogy nem e termelek ellene ellenanyagot,az nagyon ritka eset nem?Én azt hallottam.
2009. márc. 10. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!