Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért magas az...

Szerintetek miért magas az alaphőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sokan mérik az hőjüket.Én kíváncsiságból meg meg szoktam méregetni de nem azért csak úgy.Nem is reggel egyből felkelés előtt csak nappközbe nyelv alatt.Nekem még sose mutatott 36,5.Egyszer a páromnak mondtam,hogy mérje már meg az övét is,hogy összehasonlítcsuk neki 36,5 volt nekem meg 37.Ma 10 órakkor mértem 36,8-at de volt már,hogy menszi előtt kb 5 nappal 37,5-ött mértem.Álltalába délután 37,1-et szoktam mérni!!Ez nagyon magas szerintem!!Talán ez miatt nem jönn össze a baba vagy tényleg ébredés előtt kell mérni mert napközbe ennyire felmegy?Mit tegyek?
2011. szept. 12. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez ott kezdődik,hogy utána nézel a hőmérőzésnek!

Mert ahogy most csinálod, úgy semmi értelme és ha ilyen alapon akkor másnak is magas lenne!:)

2011. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért mértem néha a hőm,hogy tudjam mikor van ovum.Csak egyszer egyszer kíváncsiságból!!És túl magasnak találom!!
2011. szept. 12. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

De akkor sem mérvadó így!

Tök logikus! Hisz mozogsz felkelés után szinte egész nap. Hol intenzíven,hol kevésbé. Minden mozgás emeli a hőt! Érted?

2011. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagy melegben a testünk felhevül, ettől is lehet az emelkedés.
2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet!Köszi,én is gondóltam erre is.
2011. szept. 12. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!