Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedők! Mitől ilyen...

Clostyt szedők! Mitől ilyen magas az alaphőm, ha még nem is volt ovuláció?

Figyelt kérdés

Ciklusom 3. napjától szedtem 2*1-et 5 napig és most tartok a

13.napon és még nem volt peteérésem!Az előző hónapban 36,4 volt az alaphőm,de akkor nem szedtem clostyt,most meg folyamatosan 36,8-36,9 a hőm,pedig már pár napja nem szedem a clostyt.Tapasztalatokat szeretnék!Valami baj lehet?


2011. aug. 22. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Látom erre senki sem tudja a választ :(

Én is ugyanezt tapasztalom amúgy, 36.4-ről 36-9-re emelte az alaphőmet napközben meg felmegy 37.2 ig is. Én a 12. napon vagyok ma, és nekem sem volt még peteérésem.

Én most a hőmérőzés mellett figyelem a folyást is, azt biztosabbnak érzem.

2011. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy válaszoltál!Végre valaki,aki hasonló cipőben jár,mint én!Én most már a 17.napon vagyok és már 4 napja folyamatosan pozi az ovus tesztem.Több petém is megérett ás szerintem ma volt meg az ovuláció,mert már nem fájnak a petefészkeim és 36,7-ről felugrott 37,0-re a hőm.Sajnos nekem a clostytól nincs nyákom,így maradt az ovu tesztelés.Hanyadik clostys hónapod?
2011. aug. 26. 09:09
 3/15 anonim ***** válasza:

Még csak az elsőt csinálom. Nekem még mindig görcsöl a hasam, de ma kicsit jobb volt.

Két napja leesett a hőm, de ma megint szépen magasodik.

Majd írj.

2011. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem is ez az első clostys hónapom!Nekem már 6 napja megvoltak a tüszőrepedéseim(több is volt),remélem legalább 1 célba ér.Neked is kell majd Duphastont szedned?Én már szedem és már attól is magasabb a hőm.
2011. aug. 31. 08:27
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

Így állok most.

Nekem nem mondta a doki, hogy mást is kell szednem... az a bogyó mire jó?

Nagyon kíváncsi vagyok erre a hónapra, lehet, hogy ezután már fent is marad a hőm? Ha igen, akkor életemben először pont 28 napos lesz a ciklusom :) Eddig az átlag 45 nap volt.

2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]

Az enyém így alakul.A tied is bíztató!Remélem sikerül a babóca!A duphaston progeszteron pótló.Segíti a beágyazódást és vastagítja a méhnyálkahártyát,mert a closty mellékhatása,hogy vékonyítja azt.Csodálkozom,hogy neked nem kell szedni,mert az a closty mellé kötelező szokott lenni!

2011. szept. 1. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha jól húzta be az ovut, akkor elvileg holnapra nem várod?! Szép a görbéd, remélem sikerül ez a hónap :)

Rákérdezek majd, ha visszajön a dokim, de elvileg nekem alapból vastag szokott lenni a nyálkahártya, végül is minden hónapban majdnem három héttel tovább érik.

Nekem ugyan még nem húzta be a diagrammon, de már megvolt az ovum, elvileg 11.-ére nem várom.

2011. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha vastag a nyálkahártyád akkor nem kell a duphaston!Mennyi szokott lenni?Nekem rosszul húzta be az ovut a program,mert még csak 7 nap telt el,úgyhogy én jövőhét szerdára nem várom!
2011. szept. 1. 10:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Számot nem tudok, de az uh-on mutatja a doki, hogy "ez a nyálkahártya, szép vastag, érett". A fiamnál is ugyanígy volt, remélem most is jót jelent majd : )

Nekem ma húzta be az ovut hétfőre, változott a nyákom is, most már csak reménykedni lehet : )

2011. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Szia!Nekem most így áll a görbém.Most vagyok a 8 dpo. napon és emelkedett a hőm 2 tizedet.Remélem jót jelent!A te görbéd,hogy áll?Nekem a fiamnál is szednem kellett a duphastont,mert vékony volt a nyálkahártyám és majdnem elvetéltem.Nagyon drukkolok Neked!

2011. szept. 2. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!