Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott Ovu tesztelők?

Gyakorlott Ovu tesztelők?

Figyelt kérdés

Ez a tegnapi és a mai LH tesztem. Már csak 4db tesztem van és kérdezném, hogy mikor érdemes újra csinálnom? Ha holnap kihagyom az gáz? Szerintetek hány nap múlva lesz ez pozitív? És nem baj, hogy majdnem egyforma lett?

Először használok tesztet ezért a sok kérdés. :p

Köszönöm!

[link]


2011. ápr. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
és melyik a tegnapi? a felső?
2011. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Te látod a különbséget?

2011. ápr. 23. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Még el kell mondanom, hogy ma vagyok a 12.napon és 30-34 naposak a ciklusaim.
2011. ápr. 23. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt egy missed ab-om. Azelőtt átlag 28 napos ciklusaim voltak, és általában a 14. napon (vagy egy nappal utána) volt pozitív. Azóta úgy tűnik kezd megint beállni a ciklusom, ám most 30-32 napos szokott lenni. Ebben a hónapban már a 9. naptól minden nap teszteltem, és ahogy lehetett is rá számítani, a 18. és 19. napon lett pozitív az ovuteszt. A 20. napot is megcsináltam még, de akkor már negatív lett.

Szerintem ráérsz még a maradék teszteket ellőni később, vagy rendelj pl. a vateráról sokat (25-öt legalább), és akkor egy hónapot teljesen végig tudsz nézni.

2011. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma is csináltam egyet de tök ugyanolyan mint az a kettő amit lefényképeztem. Legközelebb akkor kedden este próbálkozom. Rendelek a teszről, ezeket csak egy ismerőstől kaptam, hogy próbáljam ki.

2011. ápr. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!