Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt egy halvány pozitív...

Ha volt egy halvány pozitív tesztem és a többi meg negatív lesz, akkor az azt jelenti, hogy felszívódott a baba?

Figyelt kérdés

Azt mondja mindenki, hogy a halvány pozi is pozi,így akkor valószínű van kisbabám...

Miből lehet rájönni, hogy a megfogant baba felszívódik? Csak a tesztből? És mi az oka, ha felszívódik és meddig áll fent ez a veszély, hogy ez megtörténhet vele? Kb. 4 hetes + pár napos lehetek, ha a halvány pozi is pozinak számít tényleg.


2011. ápr. 21. 14:27
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de mondom, annyira halvány az a 2. csík, hogy már attól félek hogy odaképzelem. :( A keddi az erősebb...az tutira ott van, ez ad reményt, meg a tünetek!

Amúgy szellemcsík lehet rózsaszínű???

2011. ápr. 22. 09:24
 22/28 anonim ***** válasza:
A szellemcsík nem rózsaszín, hanem szürke. Ott van az a cuki kis baba, nyugi!
2011. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy így nyugtatsz. Még1 kérdés:

Ha időn túl jelenik meg a halvány rózsaszín úgy is babát jelenthet? Mert ez a keddi ez időn túl jelent meg szerintem...de ott a csík, az már biztos.

A mai meg időn belül, csak még halványabb (de igaz, ez rosszabb teszt lehet, mert olcsóbb volt).

Amúgy a puffadásom és a bő vizes folyásom meg a hőm emelkedése teszi gyanússá a dolgot leginkább.

2011. ápr. 22. 09:34
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, másnál is babát jelentett az időn túli pozitív is.
2011. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Voltál már dokinál? Tudsz már valamit? Lehet gratulálni?
2011. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hát amikor voltam dokinál, ő nem látott semmit. Cisztát se. Csak érett tüszőt...azt mondta átvertek a tesztek...életemben először történt ilyen hogy pozi tesztek + tünetek és nincs baba. Soha nem voltak pozi tesztjeim még időn túl sem.

Azóta egyébként minden másabb, nem volt toj.fehérjés nyúlós folyásom sem, csak egy kis krémes aztán most utólag volt egy kis rózsaszín pecsételésem, gondolom biztos az ovuláció miatt (bár ennyi még sose volt egyszerre). Valamint volt az alhasam közepén egyik napon egy nagyon erőteljes görcsölés és a pecsét is akkor kezdődött el, tartott a görcs vagy 15 percig és iszonyatos hányinger + szédülés kísérte, ilyen még nem volt, lábra állni se tudtam. És még aznap este megint visszatért a görcs csak rövidebb ideig tartott és kicsit enyhébb volt. Gondolom ez is az ovulációtol lehetett...megkésve. Ilyet még sose éreztem. A hőm magas. Én már csak arra leszek nagyon kiváncsi, hogy a mensim megjön-e majd és mikor és milyen lesz, de bár ne jönne és most végre tényleg babás lennék.

Május 13-ra nem várom.

2011. máj. 5. 13:09
 27/28 anonim ***** válasza:
Szorítok Neked, majd írj, hogy összejött-e!
2011. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon kedves vagy, hogy drukkolsz értem!

Mindenképp megírom!

2011. máj. 5. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!