Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt egy halvány pozitív...

Ha volt egy halvány pozitív tesztem és a többi meg negatív lesz, akkor az azt jelenti, hogy felszívódott a baba?

Figyelt kérdés

Azt mondja mindenki, hogy a halvány pozi is pozi,így akkor valószínű van kisbabám...

Miből lehet rájönni, hogy a megfogant baba felszívódik? Csak a tesztből? És mi az oka, ha felszívódik és meddig áll fent ez a veszély, hogy ez megtörténhet vele? Kb. 4 hetes + pár napos lehetek, ha a halvány pozi is pozinak számít tényleg.


2011. ápr. 21. 14:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A facelle szerintem jobb, de késésnél már az x-epil is elég megbízható. Miből gondolod, hogy negatív lesz? Ne legyél ennyire pesszimista! Igenis pozitív lesz!
2011. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy negatív lesz, mert nem magas a hőm...
2011. ápr. 21. 15:06
 13/28 A kérdező kommentje:
Tehát leesett...alaphőre.
2011. ápr. 21. 15:07
 14/28 anonim ***** válasza:
Én nem hőmérőzök, mert sosem ugyanakkor kelek fel (gyerek mellett nem megy, még a rendes alvás sem), tehát ehhez nem értek. Viszont volt már itt olyan kismama, aki terhes volt annak ellenére, hogy leesett a hője. Tegyél fel ezzel kapcsolatban egy kérdést, biztos válaszol tapasztalt hőmérőzős. Akkor is pozitív lesz! Reggel értekezünk!
2011. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ok, reggel megírom az eredményt, várom a tied is.
2011. ápr. 21. 15:13
 16/28 anonim ***** válasza:
ha már késik akkor biztosan jót fog mutatni viszont ha nem késik akkor nem biztos,hogy pozitív lesz, mert az one minute 10-es érzékenységű (legalábbis a legtöbb) az x-epil és a facelle pedig 25-ös. Ha viszont holnap már késni fog akkor jó eredményt fogsz kapni. Amúgy meg mindig csak pozitívan állj a dolgokhoz és reggel írj, hogy mi lett az eredmény
2011. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Nekem is csak halvány pozi volt, most pedig 14 hónapos a legény! 4 napja késett, mikor teszteltem. NE IDEGESKEDJ! Ez a lényeg.
2011. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Reggel csináltam tesztet, mert tegnapra nem vártam, és sajnos egy nagy negatív. Már abban sem merek reménykedni, hogy későbbi peteérés miatt késik, mert akkortájt nem emlékszem, hogy együtt voltunk-e, és amilyen szerencsétlen vagyok, nem (ugyanis kétszer éreztem és mikroszkópoztam peteérést, a másodikat 1 hete). Szerintem csak a Closty okozhatja a késést és eddig semmi ráutaló jel nincs, hogy megjönne. Még a következő hónapban beszedem a Clostyt (3. hónap) és már nem fog érdekelni a dolog, mert belefáradok. Remélem, nálad siker van, jelentkezz.
2011. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

08:25-ösnek:

Még ne add fel, mert lehetsz még terhes! Néhány nap múlva újra tesztelj! Drukkolok Neked!

Én teszteltem a facelle teszttel és most időben megjelent a rettentően halvány 2. csík! De nagyon meg kell néznem, hogy lássam! De ott van! És tüneteim is vannak: puffadás, hasfeszítés, enyhe émelygés, nagyon bő vizes folyás (ilyenkor sose szokott lenni) és néha szúrást érzek a méhemnél. És a hőm is felugrott 36,8-ra újra!!!

De nekem már régen erősödnie kellene a tesztnek és én ezért nagyon aggódom, mert tényleg annyira nagyon halvány!

Nekem amúgy múlthét csütörtökön volt egy rövid 1 napos görcs nélküli kevés vérzésem. Ezért gondolom, hogy most már erősnek kéne lennie a 2. csíknak! :((

2011. ápr. 22. 08:50
 20/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nagyon örülök a sikerednek! Az első terhességemnél nemvárt napján negatív volt, 1 hét múlva napközben erős pozitív, nem is mertem reménykedni. Akkor biztos késői peteérésem volt. 1 hete volt valószínüleg peteérésem, azóta egyfolytában páfrányos a mikroszkóp. Ezt valahogy nem értem. A ma reggeli tesztem messziről totál negatív, fény felé tartva vagy közelről, bizonyos szögből nézve mintha hangyaf@szanyi kis csík lenne, de szerintem már csak én akarom odalátni. Mindjárt ki is dobom, hogy ne idegesítsem magam. Ha nem jön meg (hát nem is akarom!), akkor reggel megint csinálok egyet, de már komolyan félek a csalódástól.

Neked meg gartulálok!

2011. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!