Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt egy halvány pozitív...

Ha volt egy halvány pozitív tesztem és a többi meg negatív lesz, akkor az azt jelenti, hogy felszívódott a baba?

Figyelt kérdés

Azt mondja mindenki, hogy a halvány pozi is pozi,így akkor valószínű van kisbabám...

Miből lehet rájönni, hogy a megfogant baba felszívódik? Csak a tesztből? És mi az oka, ha felszívódik és meddig áll fent ez a veszély, hogy ez megtörténhet vele? Kb. 4 hetes + pár napos lehetek, ha a halvány pozi is pozinak számít tényleg.


2011. ápr. 21. 14:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Légy szíves fejezd be a parázást. Gondolom, nem akarod negatív gondolatokkal a bajt vonzani? Örülj inkább felhőtlenül a terhességednek. Még egyszer: ha nem halványodnak a tesztjeid (elég 2 naponta nézni, nem minden órában), nem vérzel vagy görcsölsz, akkor nincs semmi baj. És ne olvasgass rémtörténeteket.

Boldog babavárást!

2011. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én nem az a lány vagyok, aki parázik. Nekem ez az első ilyen kérdésem. És nekem csak 1 halvány pozitív tesztem van!
2011. ápr. 21. 14:35
 3/28 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akartalak megbántani! Tényleg ne aggódj, örülj a babának, hidd el, mi veled örülünk!

Szép napot!

2011. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De ez a halvány pozi biztos hogy babát jelent??? Mert ugye azt mondja mindenki, hogy halvány pozi is pozi...

És mi van, ha a többi teszt full negatív lesz??

Akkor mi van? Akkor elment a baba? Vagy nem is volt? Nem értem, mennyire kell komolyan venni egy halvány pozi tesztet...

2011. ápr. 21. 14:42
 5/28 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív! Megerősítésképpen csinálj holnap vagy holnapután is tesztet, meglátod, erősebb lesz. Majd írd meg, hogy mi lett. Sok sikert és szép napot!
2011. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csinálok is holnap és megírom az eredményt.

De mi van abban az esetben, ha a következő teszt full negatív lesz? Akkor nem is volt baba azt jelenti?

Most komolyan!

2011. ápr. 21. 14:46
 7/28 anonim ***** válasza:
Tesztek között is óriási különbség van. Próbálj meg ugyanolyannal tesztelni, az valamelyest mérvadó. Én is reggel akarok tesztelni, mára nem vártam (meg ezután sem). Mindkettőnknek csodaszép pozitív tesztet kívánok!
2011. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akkor drukkolok neked!

Nekem most nincs itthon ugyanolyan tesztem így másikkal fogok tesztelni.

2011. ápr. 21. 14:53
 9/28 anonim ***** válasza:
Milyennel teszteltél és milyen van most otthon?
2011. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

One Minute volt amivel teszteltem kedden.

Most pedig van itthon x-epil és facelle.

Szerintem 1 x-epillel fogok holnap reggel. De szerintem negatív lesz...csak az a gáz ebben, hogy akkor azt fogom gondolni, hogy volt baba csak elment...és lehet így is lesz. :( Ha nem lett volna egy halvány pozitív tesztem, akkor most nem kéne amiatt paráznom, hogy a következő már negatív lesz...mert akkor...elment.

2011. ápr. 21. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!