Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak idén augusztusban...

Még csak idén augusztusban leszek 18 éves, és szeretnék kisbabát! Nem vagyok túl fiatal a baba váráshoz?

Figyelt kérdés
de azt szeretném kérdezni h aki terhes és úgymond nincs semmilyen jele is sem mert még nem régóta az, h pecsételő vérzés a megtermékenyítés után menyi idővel jelenik meg?
2009. márc. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha szeretnéd, várod azt a kis csöppséget és képes leszel felnevelni, akkor NEM vagy fiatal!

Pecsételő vérzés nem egy biztos jele a terhességnek. Erre a terhességi teszt a legmegbízhatóbb, kimaradt mensi után 2-3 nappal.


Egy nagyöreg, 23 éves 21 hetes kismama

2009. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 hét.

Szerintem elég fiatal vagy, bár nem tudom pl. milyen engzisztenciális körülményeid vannak, de egy saját otthon és társ, megfelelelő anyagi háttér nélkül szerintem vakmerőség gyermeket vállalni. Legalábbis nekem nem volt ilyenem 18 évesen. Te már érett szemilyégnek érzed magad? Maximálisan felelősen tudsz gondoskodni egy új életről egy életen át?

2009. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De jó Neked..annak idején én is nagyon vágytam már babára.Most,26 évesen jött el az én idöm,de tudom,hogy várnom kellett,a megfelelö Apukára.

Egy kisbaba szerintem nem korfüggö,Te már lehetsz elég érett rá.

Nekem egyszerüen csak nem jött meg,a tesztek is negatívat mutattak.De belül éreztem.. :)

2009. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 18 évesen fiatal vagy még egy babához.Én már csak tudom,20 évesen szültem az elsőt.De nagyon ráértem volna még vele.De én már csak ilyen szélsőséges vagyok,mert most vagyok 35 és a legkisebb 8 hónapos.

Nehéz pont ideális életkorban szülni,nagyon szerencsésnek kell lenni ahhoz,hogy abban az időben legyen ideális hozzá minden.Nem mondom,hogy megbántam,hogy korán szültem,de nagyban megkönnyítettem volna a saját életemet ha várok még pár évet.

Egyébként nem jelent jót semmilyen vérzés vagy barnázás a terhesség alatt,orvoshoz kell menni,ha ilyet észlel a kismama.Persze nem jelent feltétlen bajt sem,de lásson akkor orvos.

Azért gondold át még a dolgot,hogy valóban minden ideális-e már a gyerekvállaláshoz anyagi,és mentális oldalon is,mert egy babának nyugodt otthonra kiegyensúlyozott szülőkre van szüksége.És a gyerekvállalás a szülőnek egy életre szól,tehát nem kell elsietni.


Kívánom,hogy jól dönts,minden jót.

2009. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!