Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem vérezni, de baba...

Elkezdtem vérezni, de baba van. Mi lesz most? A többi lenn!

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim első napja febr. 28. volt. Febr. 30.-án már csináltam pozitív tesztet. Két hete voltam orvosnál, aki megállapította, hogy baba van a dologban és mára adott a nagy UH-ra időpontot. A baj csak az, hogy tegnap este elkezdtem vérezgetni, így délelőtt elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy nem v.színű, hogy terhes vagyok, menjek vizeletvizsgálatra és délután nagy UH-ra. Elmentem a teszt pozitív, a doki megnézett, de hasi UH-n nem látott semmit, azt mondta, hogy 1 hét múlva menjek vissza, de tiszta ideg vagyok. MI az, hogy 2 hete látszott, ma meg nem? A leletem: Uterus: 74X28mm, Endometrium:10mm, Endometriumon belül a fundusban 28mm-es petezsákra suspect. képlet látszik. szabad hasüregi folyadék nincs.

Táppénzre mentem, mi lesz most? szerintetek?


2011. ápr. 20. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem csodálom, hogy nem látott semmit hasi uh-n! Ilyenkor még bőven hüvelyit szoktak csinálni!!
2011. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy majd lesz valami? Ne haragudj, de ilyenkor azonnal kellene dokihoz menni. A x nem foglalkozik veled, akkor y-hoz!
2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen!Ha ennyire félsz akkor menned kéne egy dokihoz akár éjszaka akár 1000szer,itt egy baba a tét!
2011. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most voltam, de nem mondott semmi, holnap reggel újra kell mennem.
2011. ápr. 20. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!