Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. napom,4 nap nem vártig....

27. napom,4 nap nem vártig. Ma reggel elkezdtem barnázni. (kép) Van olyan aki ennyivel előtte barnázott és mégis baba lett? Ti láttok második csíkot a HCG-n?

Figyelt kérdés

Mai tesztjeim:


LH jósteszt:(15,16,17.-e)


[link]


Mai LH teszt, és HCG :


[link]


2011. febr. 17. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem látok rajta csíkot. Bár a 27. napon ez még nem is lenne gond. A vérzés már kevésbé jó jel, de ha nem erősödik, sőt elmúlik, akkor még lehet baba. (Egy ismerősömnek épp ugyanígy volt nemrég).
2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2011. febr. 17. 16:21
 3/18 A kérdező kommentje:

kicsit javítottam a kép minőségén


[link]


[link]

2011. febr. 17. 16:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én viszont halványan látom a csíkot, csak rossz a képminőség. Nekem is ilyen halvány volt nem várt előtt 3 nappal és most már 8 hetes vagyok. Szóval nincs veszve semmi remény!
2011. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2011. febr. 17. 16:43
 6/18 anonim ***** válasza:

első vagyok

Az utolsó pozitívodon mintha derengene valami. (A negatívon szintén semmit nem látok) Az a baj, hogy egy idő elteltével negatívnál is halványan látszik a csík. (Időn túl)

Holnap csinálj egyet, erősödnie kellene.

Szurkolok!

2011. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem várt előtt 2 nappal volt barna folyásom, ami 2 napig tertott. aztán csináltam egy tesztet, és halvány 2 csíkom lett. Kedden elmentem dokihoz, és 4 hetes terhes vagyok!:D
2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jah és ott a 2.csík, látni!:D
2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

SZia!!


Én az összes képen látom a 2. csíkot!!

Nekem halványabb volt, és mégis itt van a pocakban a kisasszony! Ja és mikor nem voltam terhes, még másnapra sem jött ki 2. vonal a teszten, csak a controll csík..

Viszont a barnázás nagyon nem jó:(!! Én orvoshoz mennék, viszont ő még látni semmit nem fog, de írhat neked Utrot, hogy megmaradjon a baba!

Drukkolok!!!

21+4hkm

2011. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok!!!

Igen én is eddig az előző két hónapomban is ezzel a teszttel teszteltem, és soha nem jelent meg ezelőtt még csak lehelet halvány csík sem... csak most először...

Tegnap előtt annyira halvány volt hogy lefényképezni sem tudtam, ma legalább erősödött annyit hogy le tudtam fényképezni...

Utána érdeklődtem, sajna itt nem adnak semmiféle terhességmegtartó gyógyszert... ráhagyják a természetre...

Ha babám van, csak nagyon reménykedni tudok hogy nem jön meg, és elmúlik a barnázás is na meg a görcsölgetés...

2011. febr. 17. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!