Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. napom,4 nap nem vártig....

27. napom,4 nap nem vártig. Ma reggel elkezdtem barnázni. (kép) Van olyan aki ennyivel előtte barnázott és mégis baba lett? Ti láttok második csíkot a HCG-n?

Figyelt kérdés

Mai tesztjeim:


LH jósteszt:(15,16,17.-e)


[link]


Mai LH teszt, és HCG :


[link]


2011. febr. 17. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én lh tesztjeim is így erősödtek, úgyhogy megy a drukk. Sajnos a hcg teszten nem látok csíkot, de lehet, hogy csak a kép minősége miatt. Ma is csinálj egy tesztet és dobd fel ide. Drukk!!!
2011. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én látok csíkot!Gratula,próbálj meg pihenni és ha erősödik a barnázás vagy épp már rózsaszín lesz!Irány a nőgyógyász!
2011. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Itt vannak a mai tesztjeim! 28. nap (3 napom van a nem vártig) barnázásom már tegnap este nem volt. A görcseim is elmúltak, hányinger enyhén de van.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 18. 10:20
 14/18 anonim ***** válasza:

szia


Gratul,ez bizony baba,csak alacsony még a Hcg szinted:)Nekem ilyen halvány csíkom csak a nemvárt után 3 nappal volt,és te ahogy olvasom,előtte teszteltél.Persze egyénfüggő,de ha nem termelődna a szervezetedben Hcg hormon,akkor nem lenne halvány csík se.Szval grat!!!!!:)

2011. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nagyon vágyunk erre a drágára a kis családunkkal együtt! Reméljük hogy tényleg itt van :)
2011. febr. 18. 10:45
 16/18 anonim ***** válasza:

Ma 9:38-as vagyok!Mondtam én,hogy ott a két csík!:-)

Tiszta szívemből gratulálok!

2011. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy!! :)
2011. febr. 18. 11:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Nekem is ilyen halvány volt 3-4 nappal a menszi előtt. Vasárnap töltjük a 6. hetet. Boldog és problémamentes babavárást.:)
2011. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!