Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem vérezni, de baba...

Elkezdtem vérezni, de baba van. Mi lesz most? A többi lenn!

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim első napja febr. 28. volt. Febr. 30.-án már csináltam pozitív tesztet. Két hete voltam orvosnál, aki megállapította, hogy baba van a dologban és mára adott a nagy UH-ra időpontot. A baj csak az, hogy tegnap este elkezdtem vérezgetni, így délelőtt elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy nem v.színű, hogy terhes vagyok, menjek vizeletvizsgálatra és délután nagy UH-ra. Elmentem a teszt pozitív, a doki megnézett, de hasi UH-n nem látott semmit, azt mondta, hogy 1 hét múlva menjek vissza, de tiszta ideg vagyok. MI az, hogy 2 hete látszott, ma meg nem? A leletem: Uterus: 74X28mm, Endometrium:10mm, Endometriumon belül a fundusban 28mm-es petezsákra suspect. képlet látszik. szabad hasüregi folyadék nincs.

Táppénzre mentem, mi lesz most? szerintetek?


2011. ápr. 20. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen orvos az ilyen? Sztk-s?

Eleve nem adott valami gyógyszert, ami segít megtartani?

Mi az,hogy gyere vissza egy hét múlva? Meg, hogy látta két hete, most hogy nem!

Nincs a környéken másik doki, akihez most el tudsz menni?

2011. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, ha az utolsó mensid február 28.-án volt és már utána két nappal csináltál pozi tesztet?

De feb 28-tól számolva is legalább 7 hetes vagy... Sőt két nappal a mensi után, az már sokkal korábbi teherbeesés, tehát valszeg több is...ilyenkor már tutira látnia kellene valamit, nem?

2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28 mm-es petezsák szóval terhes vagy hacsak nem üres a petezsák!Nem mondott semmit a doki????
2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NEM és ez idegesít! :( Nagyon oda vagyok!
2011. ápr. 20. 13:52
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van nálatok szülészeti klinika vagy a közelben,fogd a leleteidet és menj el,de azonnal!! talán még nem késő, ha csak egy két csepp vér volt és abbamaradt akkor talán nincs még baj. Még lehet segíteni gyógyszerrel, pihenéssel.
2011. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam, de nálam azért más a szitu!
2011. ápr. 20. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ne haragudj, de ne gép előtt ülj!

Azonnal hívjál egy kórházat,hogy ki akár az ügyeletes nőgyógyász, van ha van ismerős, akinek van magándokija, akkor azonnal kérdd el a számát! Én tuti nem tudnék ülni és várni!

2011. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a vérzés sosem jelent jót, gyógyszer nélkül el se jöttem volna. a helyedben elmennék máshova, ahol komolyan foglalkoznak velem. egy lelkiismeretes orvos, ha még lát petezsákot, azonnal írja aZ Utrogestant, nehogy emiatt menjen el a baba, nem pedig várat egy hetet. azonnal indulnék.

drukkolok, h ne legyen baj!

2011. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majd lesz valami, egyenlőre várok, majd magán doki! FÉLEK!
2011. ápr. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!