Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy döntitek el, hogy mivel...

Hogy döntitek el, hogy mivel zavarjátok a dokit?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy felhívjátok-e, ha valami idegesít vagy nem?
2011. ápr. 20. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem döntögettem, hívtam, ha bármit éreztem, ami nem tetszett. Azért is fizettem neki, hogy ezt megtehessem. Ha meg nem ér rá, úgysem veszi fel...De az egész terhességem alatt talán 5-6x hívtam...
2011. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ha még csak kora terhes lennél és össz-vissz egyszer lettél volna nála. Tudja,hogy nála akarok szülni, meg már van is uh időpontom, de nem tudom, hogy felmerjem-e hívni! Lehet,hogy ez egy kis apróság. Meg látatlanba nem tudom, mit tudna mondani!

2011. ápr. 20. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy valami miatt, akkor nyugodtan hívd fel, hogy mit tud tenni látatlanban az az ő dolga, majd elmondja. Lényeg, hogy te megnyugodját. Ha meg esetleg zokon venné, hogy zavarod, akkor válts dokit!
2011. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

De tényleg apróság, csak idegesít! Na jó, leírom. 4 hetes vagyok és ma reggel óta feszít a gyomrom. Nem fáj, de érzem! Megijedtem,hogy gond van. De most, ha ezzel felhívom, nem néz hülyének?

2011. ápr. 20. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóban vagyok a dokimmal, van, hogy kicsit morcosabban veszi fel a telefont, van, hogy irtó kedvesen. Ez függ attól, hogy sok-e a dolga, esetleg ügyeletes volt-e és fáradt stb. A kérdésemre viszont mindig válaszol. Mondta is már az elején, hogy nyugodtan hívjam. Ha hétvégén merül fel bennem valami kérdés, először felhívom a kórházat, megkérdezem, hogy ügyeletes-e, ha igen, akkor hívom a mobilján, ha nem, akkor elmondom a nővérnek, hogy mi a gondom és hogy szerinte emiatt bemenjek-e, beszéljek-e esetleg az ügyeletes orvossal vagy hívjam-e a dokimat. Eddig mindig nagyon rendesek voltak, soha nem volt gond.


A kérdésedre válaszolva, szerintem nyugodtan hívhatod bármivel, ez náluk benne van, tényleg ezért fizetsz. Azért ha még nem teljesen tiszta neki, hogy ki is vagy, mondd, hogy hozzá jársz terhesgondozásra, ennyi meg ennyi idős vagy és hogy ez lenne a kérdésed.

2011. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nyugodtan hívd fel, kérdezd meg.
2011. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

De két nap múlva uh, úgy hogy szerintem azt mondaná,hogy ha nem vérzek, nem görcsölök, akkor bírjam ki addig!

2011. ápr. 20. 11:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor már el is döntötted :) Nyugi, minden rendben lesz!
2011. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két napot kibírsz!!:-)) Holnapra már lehet jobban leszel, és csak idegesítene, hogy felesleges hívtad.Persze ha rosszul lennél nagyon, akkor nincs min gondolkodni.
2011. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudod te milyen hosszú 48 óra?:)))

Egyébként már nem feszít annyira, szóval kicsit kezdek megnyugodni!

2011. ápr. 20. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!