Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós kortól emelitek/dönti...

Hány hós kortól emelitek/döntitek meg a babakocsi fekvőfelületét, hogy ne csak az eget lássa?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

6


Nemcsak az eget látta, hanem az imádott fákat, és sokminden mást is.

2010. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan.
2010. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányomnál 3, fiamnál 5. Nem ugyanaz a kocsijuk volt, lányomé 4 fokozatban volt dönthető, így azt hamarabb mertem feljebb emelni eggyel.
2010. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoban nem mindegy,mert vannak kocsik amiknél ha eggyel feljebb emeled,majdnem ül már,de vannak olyanok is hogy épp csak megemeli kicsit.
2010. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fentieken felül a babától is függ, nekem az egyik lányom vékony, pici, cseklő-nyakló volt, a másik pedig születésétől fogva masszív, erős, őt már 4,5 hónaposan 150°-ra döntöttem.
2010. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én betartottam, hogy addig feküdt, míg nem tudott ülni, nem akartam, hogy aztán engem szidjon később, ha valami gerincbetegsége lesz. Jobb megelőzni az ilyesmit, látja eleget a tájat.

Az én babám 9 hónaposan ült fel, így ő addig bizony feküdt, nem is lett volna értelme emelni a támlát, lecsúszott volna, kényelmetlen volt neki, a fekvés volt a biztos.

Aztán fogta magát, és felhúzódzkodott a babakocsiban, onnantól le sem lehetett fektetni. Olyan egyenes háttal ül, hogy csak na, mutogatja sorba a fákat, macskákat, nem maradt le semmiről, hogy kivártuk míg ül. :) De legalább nem tettem tönkre a hátát, megvártam, míg megerősödött hozzá.

2010. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!