Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el hogy...

Mi alapján döntitek el hogy milyen pelenkát vesztek?

Figyelt kérdés
Úgy értem először,amikor még semmilyen tapasztalat nincsen.
2010. aug. 28. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én 3 félét vettem,mindet kipróbáltam és az alapján döntöttem.
2010. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én körbekérdezgettem az ismerősöket, hogy kinek melyik vált be aztán körbejártam a boltokat hogy hol mi olcsó és végül úgy vettem. Én kaptam a kórházban baba csomagot amiben volt egy pár db Libero és Pampers pelus is. Jó dolog mert ki tudod próbálni ingyen. Egyébként nekünk a legjobban a Tesco-s vált be. Eleinte lila csomagos volt most zöld. Használtuk már a kék csomagosat is, de minőségre a zöld jobb mégis olcsóbb úgyhogy azt használjuk. Nekem a Pampers már a kezdetettől nem volt jó, minden kifolyt belőle. A Libero-t használtam egy darabig, de aztán az ára miatt áttértünk a Tesco-sra. Kb 8 hónapos volt a kisfiam mikor kaptunk egy kupont ajándékba amivel ugyan olyan áron tudtunk venni Libero-t mint a Tesco-sat. Vettünk egy csomaggal, de csak 4 db-ot használtunk el belőle mert nem bírta a babám bőre, annyira hozzászokott már a Tesco-shoz hogy a Libero nagyon irritálta, szó szerint állt a vér a pelenkában úgy kidörzsölte neki. Azóta nem kísérletezek, maradunk a jól bevált Tescos-nál. :)
2010. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is megérdeklődtem másoktól. 1-es Libero és Pampers volt a kezdet. Aztán a Pampers 2-től kezdve mindből kifolyt minden. A pisi volt a jobbik eset, de az én lányomnak a derekánál a híg kaki áztatta a ruhát. Szóval nem használunk Pampers-t azóta se.

Egy darabig nagyon jó volt a Tesco-s és Rossmann-os pelenka, de megszűnt a gumis derekuk.

Akkor próbáltuk a Huggiest, de nagyon kemény volt az anyaga.

Így maradt a Libero.

2010. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

anyósom vett nekünk a terhesség vége felé egy csomag pennys pelust. hát kb. a nyakáig ért a babámnak:D

anyu gyorsan elfutott venni másikat, pamperst hozott, azóta is azt használjuk, nekünk bevált. persze elfogyott a pennys is, nem volt baj azzal se, csak a méret. viszont a pampers, ha akciós, még olcsóbb is, akkor meg inkább azt veszem, mint a pennyst.

2010. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Elsőre csak úgy tippre vettünk pelenkát, Libero újszülötteknek valót. Ez pár hét után kicsinek bizonyult. Utána vettünk Pampers pelust, hát ugye nem tudhattam, hogy megesik, hogy egy fajta pelus nem passzol a gyerekre, így nagyon megbántam, hogy rögtön 6 csomaggal bevásároltam. Kidobni nem akartam, mert ahhoz drága volt, viszont kínszenvedés volt, amíg el nem fogyott. Szóval ebből nekem az lett a tanulság, hogy nem biztos, hogy ami drága, az jó is, illetve, hogy nem vásárolunk be még ki nem próbált termékből sokat, elég lett volna csak egyetlen csomag is.

Azóta kitapasztaltam, hogy mi a jó, olcsóbbakból mindegyik (DM-es, Mülleres, Rossmannos), drágából pedig a Libero.

2010. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off!

10:32-től kérdezném, hogy milyen volt a bőre a te babádnak? Kislányomnak piros pattanásszerű valamik vannak a nuniján. Eddig Pampers-t használtunk, most vettünk Liberot. De nem egyből lettek rajta ezek, hanem kb. 1 hét használat után. Akkor is lehet a pelenkától?

2010. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A te lányodnak pelenka kiütése van szerintem. Kenegesd neki Sudocremmel az segít rajta. De azért mutasd meg a védőnőnek is, az a biztos. Az én kisfiamnak vérzett a popsija szó szerint lemarta a felsőbb bőr rétegeket a pelus. Hetek kellettek mire rendbe jött. A bőrgyógyász egyébként nem volt meglepődve, mondta hogy többször látott már ilyet.

2010. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ!
2010. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindenkit megkérdeztem, de attól nem lettem okosabb, mert ahány ember, annyi félét mondott. Na, maradtam a Liberónál. A dm-ben a 2-es nálunk 3600, 25%-os kuponnal 2700. + vásárlás végösszegi még -15%, úgyhogy 23-4 Ft-ra jön ki db-ja. 90 db van benne.
2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!