Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 hetes voltam, mikor sponán vetélésem volt a múlt héten. Nem kellett műteni, a doki szerint szabad az út. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mikor sikerült spontán vetélés után teherbe esnie? Mit csináljak, hogy ne szorongjak? Már előre félek a következő terhességtől. Pedig van már egy nagy fiam, nála eszembe sem jutott félni.
2009. márc. 3. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Januárban volt spontán vetélésem.A nődoki azt mondta hogy ilyenkor igazából nincs várakozási idő mint pl.a műtéttel befejezett vetéléseknél.

De... mig lelkileg feldolgozod a történteket addig érdemes várni.

Szeretnél még babát?

Ne szorong,ne görcsölj rá a dologra,nyugi!

Pihenj,szedjél a felkészülés alatt vitamint,folsavat.

Lehet hogy egy vérvétel se ártana!

Abból sokminden kiderülhet.

2009. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem dec 10-en volt spontan vetelsem, 8 hetes voltam. Nekunk az elso mensit meg kellett varni, hogy regeneralodjon a meh nyalkahartyaja. Azota probalkozunk de meg nem jott ossze. Pont ma jott meg ismet. :( Remelem hamarosan sikerul mert nagyon varunk ra. :) En is nagyon felek, hogy ismet nehogy eloforduljon. Azt hittem ilyen csak masokkal fordul elo. Hat mekkorat tevedtem. Eszembe sem volt felni vagy egyaltalan ra is gondolni, hogy nekem valaha vetelesem lesz. De sajnos ugylatszik gyakrabban elofordul mint az ember gondolna. Az biztos a kovetkezo elso 12 hetem nem lesz stresszmentes. Kivnok nektem minel elobbi babasodast es fel a fejjel, jonni fog a baba!!!
2009. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen, nagyon szeretnénk! Feldolgozni sikerült - már amennyire fel lehet - nem éltem bele magam egyátalán, mert már az elejétől voltak erre utaló jelek. Sok helyen olvastam, hogy ilyenkor még talán könnyebb is teherbe esni. Remélem sok jó példával találkozom majd itt.

Vérvételre a jövő héten megyek. Most megint iszom a cickafark teát, szedem az elevitet és hőmérőzöm. Végül is olyan szempontból szerintem még szerencsés is vagyok, hogy a második próbálkozára összejött a baba, csak sajnos nem tudott rendesen megtapadni. :( Ez reményt ad.

2009. márc. 3. 12:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ennyi vetélésről olvasni. :( Viszont tudjuk, hogy nem vagyunk egyedül a fájdalmunkkal és egymás felé tudunk fordulni, hogy könnyebb legyen feldolgozni. Drukkolok nektek, hogy mielőbb erős pozitívat mutasson a teszt megint és hogy ne legyen semmi baj és élvezhessük is a terhességet, és ne aggodalommal teljen az a 40 hét!!
2009. márc. 3. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon agyalni a másodiknál, hogy ez is meg fog halni, mint az előző nem érdemes, de sajnos előfordul. Majd három hónap után még mindig eszembe jut naponta nekem is. Nekünk fél évet mondott a doki, három hónapra fogamzásgátlót is kaptam, utána pedig szednem kell a terhesvitamint. A férjem nagyon bizakodó, azt mondta, ha először elsőre összejött, másodszorra sem fog sokat váratni magára. 12 hetes voltam
2009. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a múlt héten volt spontán vetélésem.A dokim ma azt mondta nem kell várni.7 hetes volt.Fel voltam rá készülve,mert sajnos két UH között nem fejlődött semmit.

Én belevágok a következőbe.De nem úgy,hogy mi lesz ha megint megtörténik.Így nem szabad!Csak pozitívan.Igenis most sikerülni fog.

2009. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!