Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy spontán vetélés után...

Egy spontán vetélés után kinek mennyi idő után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Már a 2. menszim van azóta, csak +teszt igazolja hogy terhes voltam, mert kicsi volt még, orvosom sem mondott semmit, hogy védekezzünk eddig vagy addig.
2009. nov. 7. 06:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a spontán vetélés után hat hónapot vártunk, (művi befejezés volt, a doki ennyit javasolt) kér évre rá sikerült. Ha a dokid nem mondott semmit, akkor nyugodtan "dolgozzatok". A doki tudja a pozitív tesztet? Ha igen megvizsgált? Ultrahang? Mondjuk van olyan ismerősőm akinek szintén pici volt és nem csináltak vele sem semmit, de ők is vártak hat hónapot, nekik utána mindjárt sikerült. Sok sikert.

2009. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kórházban vizsgálgattak 3 napig. Uh, vérvétel, de nem mondták, hogy várnunk kéne.
2009. nov. 7. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt spontan vetelesem. Nekunk egy mensit kellett megvarni es lehetett probalkozni. Nem kellett muvi befejezes. Nekunk ra fel evere sikerult a baba. A veteles utani 3 honapon keresztul nem volt peteeresem, a szervezetem nem allt meg keszen egy ujabb terhessegre hiaba is probalkoztunk.
2009. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen kellett befejezni a terhességet, mert a baba felszívódott. Ez 2006. szept. elején történt. Akkor fél év pihenőt javasoltak, azóta próbálkozunk a babával, de sajnos nem sikerül.
2009. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy nem kell várni. Próbálkoztunk is de 1. hónapban nem jött össze, és elég sokat késett is, valószinűleg megkeveredett. A 2. hónapban viszont (most) sikerült, pedig azt hittem, hogy most se, és 1 hét után csináltam tesztet ami + lett. Azóta már doki is megerősitette. Sok sikert nektek is! :-)
2009. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem idén februárban volt missedem. 9 hetesen megállt a szíve. Műszeres befejezés lett a vége. Nekünk a doki 3 hónap pihit javasolt a babaprojektben. Májusban voltam nála, azt mondta, nagyon szépen rendbe jöttem, folytathatjuk. Teltek a hónapok, és egyre mérgesebb lettem, hogy azt mondták, sokkal könnyebben fog sikerülni, meg sokkal hamarabb (rá 2 évet vártunk), és csak nem jött. Mostanáig. 3-ai tesztem + lett.
2009. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem sem volt utána pé, mert nagyon kevés vérzésem volt. Most nem várom a 2. menszit azóta, de most éreztem a tüszőrepedést. Bizakodhatok?
2009. nov. 7. 12:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratula akinek sikerült, hajrá aki még dolgozik rajta!
2009. nov. 7. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:

11.02

Persze, hogy bizakodhatsz! Mondom én is azt hittem, hogy biztos bekevert nálam és nem lehetek az, azért is teszteltem csak egy hét után, ami erős + lett. Nem akartam elhinni. Valószinűleg már előbb is kimutatta volna a teszt. Jó, hogy nem vártam tovább, mert nem is akartam csinálni.

Én drukkolok neked! Mikorra nem várod? Ird majd meg mi lett! :-)

2009. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mára nem vártam, de barnázok:(((Ez sem sikerült most. De ha holnap is fönn lesz a hőm csinálok tesztet, mert, ha + akkor biztos valami a beágyazódás körül nem stimmel.
2009. nov. 9. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!