Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hónaljban mérem a hőm az...

Ha hónaljban mérem a hőm az nem jó?

Figyelt kérdés
Ez a második hónap,hogy mérem a hőm.Általában reggel 7-kor szoktam úgy ahogy elő van írva,csak épp nem hüvelyben vagy szájban!Mindenhol azt olvasom ,hogy pont ott kéne ahol én nem mérem!Ezek szerint totál feleslegesen csinálom?A hónaljban mért hő nem értékelhető?
2009. márc. 3. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó! Mérd a szádban, az a legegyszerűbb. Lehet a hüvelyben is vébélben is, de az olyan izé....
2009. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem igazán jó, ha hónaaljban méred, mert itt bőrhőmérsékletet kapsz, ami nagyon ingadozóm ivel a külső környezet befolyásolja pl meleg van a szobában.Án is próbálkoztam már itt mérni, de mindig összevissza eredményeket kaptam.A szájban vagy egyéb testüregben mért hő ún. maghő, ezt a külső tényezők nem befolyásolják, csak ha pl. beteg vagy és emelkedik a testhő, vagy helyi gyulladás van.Pl a torkod vagy a mandulád gyulladt.A mérést azért nem feleslegesen csináltad, ha kiolvasható belőle,hogy az ovu után emelkedettebb a hőd.(Hőgörbén- ha vezetsz-2 fázisú diagramot látsz.)Sok sikert!
2009. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!