Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lehet hónaljban...

Miért nem lehet hónaljban mérni a hőt? Az is ad egy fajta viszonyítási alapot nem? Akkor is esik a hő peteéréskor ha hónaljban mérem miért ellenzitek ennyire?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mi ellenezzük. Csak az tudjuk leirni amit a dokik nekünk is tanácsolnak. Peteéréskor belső hőmérsékletet kell mérni.

Több orvosnál is megfordultam már, sőt genetikusnál is jártam. Van aki csak a végbélben mért hőt fogadta el, volt aki a szájban mértet.

2009. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akartam ellenségesnek tűnni csak kíváncsi vagyok a véleményekre mert most kezdtem el hőmérőzni és engem csak viszonyításként érdekelne hisz h mikor volt peteérésem úgy is csak utólag tudom meg
2009. máj. 27. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, hogy utolag derül ki, viszont ha több hónapig figyeled a hődet /mondjuk 3 hónap/ akkor a negyedik hónapban már előre fogod tudni, hogy mikor lesz a peteérésed. Persze ez függ a három hónap eredményeitől.

Én már fél éve hőmérőzök és nekem a 11. napon van a pém.

Együtt is vagyunk jó időben csak sajnos a baba még nem akar jönni.

2009. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mag hőmérsékletet kell nézni, a bőr felülete azért nem különösebben diagnosztizál, ha esetleg terhesség áll fenn, vagy csupán a peteérés idejét, tüszőrepedést szeretnénk követni.
2009. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig hónaljban mérem, nekem ott is rendesen mutatja az emelkedést és a süllyedést is. Amúgy meg eszem ágában sincs a higanyos lázmérőt a belső szervembe dugdosni, azért pedig nem veszek digitálisat, hogy dugdossam. Nekem a régi is tökéletesen szuperál.
2009. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm erre voltam kíváncsi
2009. máj. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!