Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emlékeztek rám reggelről?

Emlékeztek rám reggelről?

Figyelt kérdés

Én voltam, aki szomorú voltam, mert nem jön össze az első hónapban!

Hát nem tudom mi van, de produkáltam 3 nagyon halvány tesztet!:)

Még el sem merem hinni!


2011. ápr. 14. 12:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, meg majd ird a fejleményeket.
2011. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jajj, de aranyos vagy! Tudom, milyen érzés!!!:)))))))))És ha ez biztos lesz, a helyzet nem változik, mert majd mindig lesz mit izgatottan várni a 9 hónap alatt! :D
2011. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elvileg hétfő körülire nem várom (de ez sem tuti, mert nem pontos a ciklusom) tehát még jó pár napig izgulhatok! Remélem nem jön meg! Remélem nincs gond,hogy ilyen hamar kimutatta!

2011. ápr. 14. 13:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan higgy a teszteknek! Nekem két babám is az első hónapban sikerült,és először nekem is halványak voltak a tesztjeim,de pár nap múlva erősödtek!
2011. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát kezdek letörni!:( Vizes folyásom van, ami mensi előtt szokott lenni! Lehet,hogy csak kémiai terhességem van!:(
2011. ápr. 14. 16:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mensit jelent. Nekem az első terhességemnél vizes folyásom volt és sok és mégis baba lett belőle! Drukkolok!
2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Reménykedem én is, mert ma reggelre erősödtek a tesztek. Most már azért egyértelműen pozitív. Viszont a folyás miatt nagyon ideges vagyok!

2011. ápr. 15. 10:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne törj le! Holnap tesztelj újra,addig erősödnie kell a csíknak hiszen a hcg kétnaponta duplázódik!
2011. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!