Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emlékeztek? Én írtam júniusban...

Emlékeztek? Én írtam júniusban, hogy eldöntöttem 2011-ben szülni fogok!

Figyelt kérdés
Hát csak nagyon halkan súgom meg hogy van két pozitív tesztem: Csak azért írok, hogy ti se adjátok fel! Én mostmár tényleg hiszek a gondolatok teremtő erejében. kitartás lányok én hiszem hogy nektek is sikerülni fog!
2010. szept. 29. 19:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok.Vigyázzatok magatokra.Régóta próbálkoztatok?
2010. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Szuper!Gratulálok:)
2010. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

ÉN IS SZÜLNI FOGOK 2011-BEN remélem!


Egy régi válaszolód

2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gratula:)) őszintén örülök:)) én viszont feladtam, nem hőmérőzöm tovább, nem figyelgetem magam, és vettünk egy kutyát, most ő a mi kislányunk:) talán így nem leszek már görcsös és önmarcangoló, lenyugszom szépen és ha akar jönni a gólya akkor várjuk szeretettel.
2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok. Kérlek írj magadról. Mit tettél a jó szexen kívül, hogy összejöjjön? Milyen tapasztalataid vannak? Tünetek?
2010. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Egyébként már én sem tettem semmit az ügy érdekében csak annyit hogy ovutól szedtem az elevitet! Előtte volt minden( cickafark palástfű, ginex csepp barátcsrje horror összegü Flp-s cuccok) persze nem egyszerre! Túl vagyok egy laparoszkopián másfél éve , nyáron volt egy hiszteroszkopiám. Egyébként több mint 2 éve próbálkoztunk! Egy jó pár hónapja nem szedtem semmit, se ovuteszt se hőmérő.Utólag úgy gondolom hogy minden újabb csodaszer kipróbálása csak görcsössé tett, mert mindíg abban reménykedtem,na majd ez hátha segít. Amire én gondolok a sikér érdekében hogy múlt hónapban megcsináltam egy lugosító kúrát és persze folyamatosan megbeszéltem magammal hogy 2011-ben szülni fogok!Tessék pozitívan gondolkodni lányok! Én például akárhol megláttam egy kismamát mindíg mosolyogtam egyet és mondtam magamban, hogy nemsokára nekem is ilyen pocim lesz! Ne adjátok fel! Őszinte szívvel szurkolok értetek!
2010. szept. 30. 06:44
 7/46 A kérdező kommentje:
Semmilyen tünetem nincs, minden úgy volt mint menszesz előtt!Talán annyi hogy este hamarabb elalszom,sokszor nem bírok enni, de szerintem ez az izgatottságtól van!
2010. szept. 30. 06:51
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívből Gratulálok Neked!Nagyon Boldog Babavárást Kívánok megérdemled!Tisztelem a pozitív hozzáállásodat!

:-)))

2010. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok. 2011 februárban szülők.
2010. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 eszo ***** válasza:
100%

Nagyon gratulálok Neked!


én is ebben a ciklusomban döntöttem el, hogy csak a lexarom tablettát veszem be!

én sem szedek most semmit!!!

előtte én is egy csomó mindent magamba tömtem..ez mostantól máshogy van..talán ez tényleg beválik..nem görcsölök, és csak várom a csodát..egyszer úgyis sikerül mndenkienk..és továbbra is fenntartom, hogy 2011-ben igenis szülni fogok!!!!!!


Boldog babavárást!!

2010. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!