Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emlékeztek? Én írtam júniusban...

Emlékeztek? Én írtam júniusban, hogy eldöntöttem 2011-ben szülni fogok!

Figyelt kérdés
Hát csak nagyon halkan súgom meg hogy van két pozitív tesztem: Csak azért írok, hogy ti se adjátok fel! Én mostmár tényleg hiszek a gondolatok teremtő erejében. kitartás lányok én hiszem hogy nektek is sikerülni fog!
2010. szept. 29. 19:04
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki hogy erőt adjak nektek! Még nem voltam orvosnál mert korainak tartom, majd jövő héten megyek! egyébként előző hónapban én is lugosítottam elég keményen , lehet ez is segített!
2010. okt. 4. 16:25
 22/46 anonim ***** válasza:

szia megkerdezhetem hogyan lugositottal , egyszer nekem is azt mondta az orvos hogy el van savasodva a szervezetem .

nekem mult honapban volt egy inszeminacionk ( lassan 3 eve probalkozunk ) ket nap mulva tesztelek es nagyon bizom hogy sikerult..

oszinten gratulalok neked

2010. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

T vagyok!Emlékszel rám?

Egy régi válaszolód!

Annyira,de annyira örülök!!!!!!

Nekem még mindig semmi,de szerdán megyek dokihoz,hogy mostmár 100%,hogy veled szeretnék szülni 2011-ben!!!

ÁÁÁÁÁ,kicsattanok a boldogságtól,hogy sikerült Neked!

2010. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Hiszem hogy nektek is sikerülni fog, ha ti magatok is elhiszitek!! LÚGOSÍTÁS: lúgosvíz, de jó a citromos víz is azt olvastam + ittam egy Green king nevezetű lugosító port amit a netről rendeltem kb.2800 ft volt egy havi adag! Rengeteg nyers zöldség főleg zöld színüek +gyümi. Minimális hús de az is csak csirke vagy hal. Semmi tejtermék, kenyér tészta és édesség!
2010. okt. 4. 18:19
 25/46 A kérdező kommentje:
Kedves T! Nagyon cuki vagy! Az ilyen csajok miatt emeltem ki a kérdést, mert ha már csak neked erőt adok ahhoz hogy elhidd a csoda rád is vár, már érdemes volt!!!!! 2011-ben szülni fogunk!
2010. okt. 4. 18:22
 26/46 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom hogy babázhassam. Február 17-re várjuk.
2010. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én is eldöntöttem,hogy 2011-ben szülni fogok és még idén várandós leszek.

Néhány nappal ezelőtt azt hittem sikerült a baba,de sajnos nem jött létre a beágyazódás.

Nem szomorkodom,nyilván oka volt.

Én is hiszek a gondolat teremtő erejében,úgyhogy így lesz és kész.

Sok boldogságot!

2010. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2011-ben szülök, méghozzá július elején. Így döntöttem. :))
2010. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok Csajok!K. vagyok!Én tegnap voltam dokinál, 2 hét múlva vissza kell mennem mert még csak petezsák látszik és nincs szívhang.De olyan jó, hogy egyáltalán végre már van ott valami!! :) El sem hiszem, 2011-ben én is szülni fogok!! :D
2010. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok Nektek! :)

Én is 2011-ben szülök (márc.)

Szerintem azért nem rosszak azok a szerek amikről mindannyian olyan sokat olvastunk/hallottunk (tea, vitamin, stb.) Persze, a pozitív gondolkodás is számít, de azért a vitaminok és egyéb szerek is hónapok alatt fejtik ki hatásukat, ezért lehetséges az, hogy pont akkor jön a baba amikor jön. A másik ami szerintem még fontos, hogy az apa jó erősen célozzon! Ez szerintem tuti így van :)


Szép babavárós időszakot kívánok mindenkinek, aki pedig a gólyát várja, azoknak nyugodt gólyavárást kívánok!

2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!