Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emlékeztek? Én írtam júniusban...

Emlékeztek? Én írtam júniusban, hogy eldöntöttem 2011-ben szülni fogok!

Figyelt kérdés
Hát csak nagyon halkan súgom meg hogy van két pozitív tesztem: Csak azért írok, hogy ti se adjátok fel! Én mostmár tényleg hiszek a gondolatok teremtő erejében. kitartás lányok én hiszem hogy nektek is sikerülni fog!
2010. szept. 29. 19:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Szia!Én K. vagyok egy régi válaszoló!Én most 27-én teszteltem pozitívat, bár elég furi helyzet! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Van kép is!Gratulálok és jó egészséget nektek! :)
2010. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Szia !


Én is nagyon gratulálok neked a babához !

Nekünk is hamarosan összejön és szülünk 2011-ben.Nekem a 3. closys hónapom van, és szedek mellé gynex cseppet, hogy a nyálkahártyám ne legyen vékony.Ha most nem jön össze ez a hónap, én is felhagyok a gyógyszerekkel, és jön, amikor jön.

2010. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
De jó, hogy sikerült neked :) Gratulálok. Remélem nekünk is összejön hamar!
2010. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

szintén régi válaszoló-)

tiszta szívből gratula!és mindenki másnak is akinek sikerült mostanság

én abszolut hiszek abban hogy ez a mi hónapunk

mindig is így akartam és JÓ ISTEN SZERET engem

úgyhogy sikerülni fog most!

2010. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

09:39 válaszolót kérdezném,hogy milyen tesztet használ?

Köszönöm!

2010. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok nektek. Jó ilyenekről olvasni. Én is felhagytam minden csodaszerrel és próbálok beletörődni, hogy úgyis akkor jön amikor itt lesz az ideje. Boldog babavárást neked, remélem hamarosan én is ilyen csodálatos hírről számolhatok be nektek.
2010. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és én is gratulálok az újdonsült kismamiknak !Akiknek még nem sikerült pedig kitartás és tessék elhinni,hogy nektek is sikerülni fog!
2010. okt. 1. 05:34
 18/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 9:39-es vagyok, K. A teszt neve Amazon+ és 10-es érzékenységű!
2010. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Emlekszem rad! En mar akkor babas voltam amikor irtal. Nekunk sem ment konnyen es a lugositas sokat dobhatott a dolgon, mert en aztan nem homeroztem ( ido ra meg turelem az nem sok van ) ok...vettem ovulacios tesztet meg mikroszkopot de az sem mukodott.

Mikorra vagy kiirva?

Imadom a jo hireket!

36 heteske - hamarosan 37....

2010. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!

Szép babavárást az összes kismaminak!

2010. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!