Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a legkorábbi...

Mik voltak a legkorábbi tüneteitek mikor sikerült és még emlékeztek rá?

Figyelt kérdés
4-6 napja lehetett peteérésem. Most olyan furcsán középen húzódik a hasam. Lehet ez jó jel? Folyásom krémes vagy száraz vagyok teljesen. Itt már annyi mindent olvastam kb egy hétre rá ágyazódik be a baba(mármint a peteérésre)?
2009. jan. 6. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pont ilyen "cipőben járok"!

Nekem 8 napja volt, és türelmetlenségemben a netet bújom.

Azt olvastam, hogy az igazi tévedhetetlen jelek csak akkor jelentkeznek, amikor már a teszt is kimutatja.

Viszont lehet olyan jel, hogy a mellbimbó udvara kicsit sötétebb lesz, vagy ha "hó"fehér a bőröd és látszódnak az ereid, akkor azok is jobban láthatóvá válnak.

Amúgy a beágyazódást segítheted palástfűteával, folsavval, és e vitamin szedésével.

Én most mind a hármat szedem pár napja, majd meglátjuk az eredményét.

Állítólag az LH teszt is kimutatja mensi előtt pár nappal. Ezt még nem próbáltam, csak a többiek válaszaiban olvastam.

Azért sok sikert, és türelmet!!!

2009. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Neked is sok sikert szurkolok. Olyan jó volna ha valaki tényleg tudna valami okosat írni. Félek már hogy mindent bebeszélek. Én elevitet szedek meg most palástfűteát.

Nekem sajna ez az utolsó spontán hónapom. Endometriózisom van, úgyhogy ha most nem akkor jövő hónaptól gyógyszeres kezelés.

Talán azért spanolom magam túl.

2009. jan. 6. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)! Én pé után 1 héttel olyan fáradtságot éreztem mint még soha, nem tudtam állni a buszon, szörnyű volt dolgozni, nem tudtam mi van. Pár napra rá délután megmértem a hőmet és 37.6 volt. Nem tudtam miért ilyen magas, soha nem hőmérőztem...nem is számítottunk a babára...szóval nem tudtam miért ilyen magas hisz nem voltam beteg. A barátnőim ekkor kérdezték meg hogy nem vagyok-e terhes... majd elkezdtem olvasgatni a neten, és rátaláltam erre az oldalra. Elkezdtem reggel mérni a hőmet (ez már a nem várt előtt kb 3 nappal volt) de kb akörül kezdtek el fájni a melleim. De nagyon. Nem tudtam hason aludni, csak melltartóban, ha hozzáértem nagyon fájt, a férjem meg sem tudott ölelni. Az már gyanús volt. A hőm reggelenten 37.2-37.3 volt, de úgy éreztem hogy meg fog jönni a menzim. Percenként rohangáltam a wc-re. Ami még fura volt és addig nem jellemző, hogy egyátalán nem volt folyásom. Olyan voltam mint a szahara. De egy belső hang már jelezte hogy baba van (a nem várt előtt 1-2 nappal), majd a nem várt előtti esete elmentem vettem egy tesztet, megcsináltam és 1-2 perc elteltével megjelent a második csík (kicsit halványabban mint a C csík). Még mindíg emlékszem arra az érzésre. Majd hozattam a férjemmel még 2 tesztet. Az egyiket újra megcsináltam, az is pozitív volt. Majd a 3-at a nem várt napján reggel. Persze az is pozitív lett. Nagy volt az öröm. De rá másfél hétre sajnos elment. Ez egy éve volt, de a mai napig tisztán emlékszem rá. Azóta próbálkozunk de még nem jött a baba, persze volt hogy beképzeltem vagy terhesség jeleinek tituláltam bizonyos dolgokat a nem várt előtt, de megjött. Azt tanácsolom, hogy ne éld bele magad, nehogy csalódj, de ha nem jön meg akkor tesztelj. Sajnos azóta én sokat csalódtam.

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert a babához az új évben!!!

2009. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszaitokat. Mindkettőtöknek babás évet kívánok. Sajnos az érzés ismerős nekem 2 spontán vetélésem volt a múlt évben valószínű a betegségem miatt. De mivel ott nem gondoltam hogy terhes vagyok(pedig tervezett volt) nem emlékszem a tüneteimre.

Szorítok nekünk.

2009. jan. 6. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt sok választ találsz, többek között az enyémet is: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2009. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem is dec. 31-én volt pé-m, együtt is voltunk, most várok én is. Különösebben nem érzek semmit, csak azt hogy néha alul középen feszül a hasam. Elevit, Folsav, Palástfű tea, Barátcserje, Magne B6- én ezeket használom. Kiváncsi vagyok, kinek hogy alakulnak majd a tünetek....és persze hogy milyen lesz a teszt!!! Sok sikert mindenkinek!!!!!
2009. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ahogy elnézem vagyunk egy páran akiknek életük leghosszabb hete jön.:)

Mindenkinek nagyon szorítok. Remélem babásodunk. Én már voltam így és a végén mindenki babás lett csak én nem az oldalról.:(

Nektek ez jó omen...:)

puszi

2009. jan. 6. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem már másfél hét elött a nemvártig voltak jelek,éjszakás voltam azon a héten amikor jöttek a hányingerek a kávétól,persze mondták nekem,hogy ez már a baba,de én nem reménykedtem nagyon,aztán jöttek a tipikus havi elötti érzések,mellfeszülés,derékfájás,na mondom "ebből sem lesz baba,már megint megjönn" aztán késett egy-két napot,csináltam egy tesztet,hát azt hittem kiugrok a börömből,pozitiv lett!Sok sikert kivánok neked!Én lassan már a kezemben tarthatom a kisfiamat....
2009. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá. És jó egészséget mindkettőtöknek.:)
2009. jan. 7. 08:36
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem az első tünet a mellfájdalom volt, az alhasam feszülése ill. Úgy éreztem mintha kemény lenne. Viszont nekem sok krémes folyásom volt! És én is azt hittem hogy mindjárt megjön, meg végig azt éreztem, csak kicsit lightosabban. És azóta már kisovis a szentem!

Mi is most próbálkozunk kistesóval, én jövő hét szerdára nem várom, úgyhogy együttérzek, és izgulok veled!

Viszont egy jó tanács, nem szabad elkeseredni ha most mégsem jönne össze!

Sok sikert kivánok! M.

2009. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!