Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, hogy mondjam...

Babát szeretnék, hogy mondjam el neki? Fiúk ti milyen tálalástól nem rezelnétek be?

Figyelt kérdés

Vagy ez most hülye kérdés?

Félek ha ilyet mondok a páromnak, berezel és világgá szalad...

A másik meg anyukám...sokkot kapna! Segítsetek!


2009. márc. 2. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, ha nem baj. Talán ha nem tényként közlöd vele, hogy babát szeretnél és kész, hanem megkérdezed, tőle, hogy ő mit gondol a dologról, mikorra tervezett az életében ilyen dolgokat, stb akkor előrébb jutsz. Hiszen ez közös döntés, nem csak neked kell akarni! Bár azt nem írtad, hogy hány éves vagy, nem hiszem hogy a párod világgá szaladna egy baba miatt. Valamikor gonolom ő is szeretne, beszéld meg vele!
2009. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék vele beszélni erről, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. (22 vagyok)
2009. márc. 2. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha már annyira komoly a kapcsolat, hogy vszínűleg együtt maradtok, akkor biztos akad egy olyan pillanat, amikor gyerekek kerülnek szóba. Egyszerűen megkérdezed tőle, hogy ő mikor szeretne gyereket?! Milyen tervei vannak a jövőre nézve? Innen meg már megy magától a dolog. Ne azt mondd rögtön, hogy te már szeretnél, előbb csak puhatolózz az ő terveiről és utána bevezetheted a te verziódat. Ha nagyon nem akar még az úgyis kiderül, csak ne akard kész tények elé állítani.

Szerintem ez így működhet,de csak egy ötlet.

2009. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!