Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt vagyok 5...

Menstruáció előtt vagyok 5 nappal. Próbálkoztunk a babóval. Ez az első hónap hogy próbálkoztunk ezért nagy reményekben nem merem magam ringatni. Ma reggel felkelés után egy 2-3 percig tartó éles szúró fájdalmat éreztem a hasamban kb a méhemnél.Folyt?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Még soha nem éreztem ilyen fájdalmat. Ha állva lettem volna biztos össze görnyedtem volna. Az ágyban sem volt kellemes. Ugye nem jelenthet gondot? 2-3 perc után meg is szűnt mintha nem is lett volna.

ma 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

PMS, sima random fájdalom, bélcsavarodás, akármi lehet. A terhességgel járó ilyen-olyan fájások még nem igazán jelentkeznek menstruáció előtt.

Tudom, hogy miért gondolod, hogy van összefüggés, amikor elkezdtünk próbálkozni az első babánkkal, én is mindent észrevettem magamon. Hogy most hirtelen másképp fáj, meg jajj, a mellem, meg amúgy is, most hirtelen ezt a kaját jobban kívánom, csak nem talán..? És nem, soha nem volt hozzá köze. Annyiról volt szó, hogy előtte egyszerűen nem figyeltem magam ilyen intenzíven. Előtte is ha volt ilyen, elhessegettem, nem tulajdonítottam neki semmiféle jelentőséget, el is felejtettem. Miután már benne volt a pakliban, hogy baba lehet, onnantól kezdve egyből minden "különös" dologra felfigyeltem, és hirtelen nagyon sok lett :D 9 hónapig próbálkoztunk az első babánkkal, 6 hónapig a másodikkal, hogy-hogy nem, ezidő alatt nagyon sok testi tünetem lett, amiből egyik sem baba. Néha még most is érzek ilyesmit, mert már megszoktam, hogy figyelek ezekre az érzetekre, de már tuti nem gyerek van a háttérben, nem tervezünk több babát.


Ez nem jelenti azt, hogy nektek ne lenne már baba a dologban, mert nyilván lehetséges, sokan vannak, akiknek elsőre összejön, de 5 nappal menstruáció előtt ezt nem tudhatod.

Várd meg, amíg késni kezd, és utána lehet csak érdemi reményről beszélni. Tudom, hogy nehéz kivárni és türelmesnek lenni, de ez az egész gyerekvállalósdi egy nagy türelemjáték, érdemes rá már a kezdet kezdetén gyakorolni :D

ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelent gondot.
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!