Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon fájt a mellem, de...

Ha nagyon fájt a mellem, de ma már alig érzem, akkor már biztosan nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Péntekre, azaz 2 nap múlva nem várom a mensimet.

A mell fájdalom elmúlása miatt lehet következtetni arra hogy mégsem sikerült?


2011. ápr. 13. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egyéni.

nekem pl. akkor kezdett el fájni a cicim miután dokinál láttam a babát uh-n .7.-8. héten.


inkább pocakhúzódás megjön érzést figyeld de az sem garancia.


++++++++++++

2011. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én 14. hetes vagyok, de még mindig feszülnek a melleim.:(
2011. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még a tapasztalatok!

És van akinek így volt az elején, hogy először fájt a melle, aztán elmúlt és mégis tesztelt pozitívat és babás volt?

Pecsételő vérzés terhesség alatt jelentheti azt, hogy nem folyik a vér, csak szivárog, tehát nem mensi, nem piszkol, nem folyik ki, csan benn van a hüvelyben és olyan barnáspiros?

2011. ápr. 13. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:

első v.


a pecsételő vérzés pecsétel. pár pötty a mennyisége.

de ez is egyéni mert sokaknál nincs is.

2011. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nekem egyszerűen nem jön ki, olyan mintha nem is lenne. De ha felnyúlok, akkor látszik. Ez elég érdekes...és néha enyhén fájogat is az alhasam és derekam közben, de nem nagyon csak nagyon enyhén és nagyon ritkán, pl. ha elfáradok azután. Elég érdekes, nem tudom mi van most velem ebben a ciklusban...de majd csak kiderül hamarosan.
2011. ápr. 13. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát... barnás színű a menzesz kezdetben...


Szerintem nem sikerült, de ne legyen igazam!

2011. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nem fájt a mellem, és nem is volt érzékeny, szerintem ez teljesen egyéntől függ!
2011. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De nekem volt mellfájdalmam, csak elmúlt. Ez, hogy elmúlt, ez már azt jelenti, hogy nincs baba?

Mert az oké, ha egyáltalán nincs mellfájdalmam és van baba. Az is oké, hogy van mellfájdalmam és van baba.

Viszont az egy másik jelenség, hogy VOLT mellfájdalmam, de már NINCS. Ez akkor azt jelentheti hogy nincs baba?

2011. ápr. 13. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés (utolsó válaszoló)
2011. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi, én csak abból gondolom, hogy mégis lehet összefüggés, mert én magamon mindig ezt tapasztalom. Ha már elmúlik a mellfájás, másnap megjön a mensi.

Így is történt sajnos. :(

Már most menstruálok. :((

2011. ápr. 14. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!