Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 100%-ig biztosan el lehetne...

Ha 100%-ig biztosan el lehetne dönteni előre a baba nemét, élnél a lehetőséggel? Ha igen, mit választanál?

Figyelt kérdés
Felmerült egy régebbi kérdéssel kapcsolatban bennem, és senkit sem ítélek el ezért vagy azért:) Csak kiváncsiság részemről.
2010. jún. 14. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A 3dik alkalomig semmiképp. De inkább csak a 4dik, 5dik alkalommal. Azt is csak akkor, ha addig csak az egyik nemből jött össze baba.

20/f

2010. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most várom a harmadikat,és úgy néz ki hogy ő is fiú!

Az első kettőnél nem is kérdeztem meg a nemét,annyira mindegy volt,de most örültem volna ha lányom születik!Úgy hogy most ha választahattam volna akkor leányzót kértem volna!

2010. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két gyereket szeretnék, így a másodiknál igénybe venném ezt a lehetőséget, ha lenne ilyen. Mert az a legjobb, ha az ember megtudja, milyen ha van fia, és milyen, ha van lánya. De persze ugyanígy fogom élvezni, ha valamelyikből kettő lesz! :)
2010. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hanga86 ***** válasza:
Szia!Én először kisfiút aztán kislányt szeretnék,de a sorrend változhat,csak 1-1 legyen a felállás:P
2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem élnék a lehetőséggel. Szeretem a meglepetéseket és most érettem meg érzelmileg arra, hogy bármilyen nemű babának tudjak örülni (első lenne). De eddig csak és kizárólag kislányt akartam. Úgy érzem, ez volt az a lépés, ami éretté tett a gyermekvállalásra. Teszem hozzá, nem negatív jellegű hozzászólásnak szánom a sajátom, tehát nem utalok arra, hogy aki egy nemet favorizál, az éretlen lenne, de magamon, a saját bőrömön így éreztem. Mást emiatt nem ítélek el/meg.
2010. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a harmadik gyerek esetében, ha az első kettő ugyanaz, lehet hogy azt kérném, hogy legyen egy ellenkező nemű is. Azért én kíváncsi vagyok mindkét nemre. Jó lenne tudni milyen kislányt, kisfiút nevelni.
2010. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem érdekelt, mert akartunk még. A másodiknál már szerettem volna kislányt, mivel az első fiú lett, de végül az is fiú lett volna, ha élve születik meg. Most eljutottam oda két vetélés után, hogy teljesen mindegy, milyen nemű lesz a második babám, csak szülessen meg egészségesen! Bár úgy néz ki, hogy a második kislány... :D 17h km
2010. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A harmadik gyereknél már választhatóvá tenném. Nálunk 3 fiú van, és ha biztosan tudnám, hogy a következő kislány lenne, már jöhetne is!:-)De tényleg nem ez a fontos, de jó lett volna kislányt is nevelni. Ha most valaki azt mondaná, hogy OK, az egyik helyett legyen egy kislány, nem adnám egyik fiamat se, imádom őket. Már csak hozzájuk érkezhet valaki...:)))
2010. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!